
Nászutas Ajánlat
Különleges csomag-ajánlat - Hotel Korona
7 nap=6 éjszaka 15.000 Ft/fő/éj ártól; félpanzióval, ajándékkal, gyertyafényes vacsorával, masszázzsal, pezsgős pezsgőfürdőzéssel, bormúzeum látogatással
Hotel Korona bemutatása
3300 Eger, Tündérpart 5.
Szobafoglalás telefon: (+36-1) 225-3384
Szobafoglalás fax: (+36-1) 202-0319
Üzenet küldése: email@hotel-korona
Szobafoglalás telefon: (+36-1) 225-3384
Szobafoglalás fax: (+36-1) 202-0319
Üzenet küldése: email@hotel-korona
Eger belvárosának legcsendesebb részén, zöldövezetében található környezetbarát szállodánk, a Hotel Korona, mely a legtöbb szolgáltatást nyújtó szálloda Egerben. Minden komforttal felszerelt szobákkal, konferencia-lehetőségekel, wellness- és fitness részleggel várjuk vendégeinket.
Nászutas Ajánlat - Az ajánlat részletes leírása
- 7 nap / 6 éjszaka franciaágyas szobában
- érkezéskor üdvözlő koktél
- a szobában nászutas bekészítés: vörös rózsa, pezsgő, „Merci" bon-bon.
- minden nap vacsora
- az első esti félpanzió egy gyertyafényes vacsora 1 pohár finom borral a szálloda éttermében,
- pezsgőzés a pezsgőfürdőben
- a hölgyeknek 1 db arc és dekoltázs masszázs
- az uraknak egy frissítő aroma masszázs
- fürdőköntös
- pakolási díj
- Nemzeti Bormúzeum látogatás
Árak
Franciaágyas szoba - 3*: 89. 900,-Ft / fő
Duplaágyas szoba - 4*: 99. 000,-Ft / fő
VIP lakosztály - 4*: 135. 000,-Ft / fő
Idegenforgalmi adó: 400 Ft/fő/éj, 18 év felett fizetendő
Parkolási díj: 1.000 Ft/gépkocsi/éj
Fürdőköntös használat: 800 Ft/fő/ott tartózkodás
Kérjük figyelmesen olvassa át a csomag érvényességi időszakait! Ez az ajánlat csak a fent megjelölt időpontokra / időszakokra érvényes. Ha máskor szeretne utazni, kérjük válasszon másik csomagot!
Ajánlatkérés
A Hotel Korona Nászutas Ajánlat akciós csomagajánlata csak korlátozott számban kerül értékesítésre - amint az akciónak fenntartott helyek betelnek, az ajánlat érvényét vesztheti.
Ajánlatot csak írásban beküldött érdeklődésre tudunk adni, és csak akkor, ha megjelölték az érkezés és távozás pontos dátumát.
Fontos tehát, hogy ajánlatkéréshez mielőbb töltse ki az itt található űrlapot minden kért adattal, melynek elküldése után 1 munkanappal Ön megkapja a Hotel Korona személyre szabott ajánlatát.
