A vendégek visszajelzései egy irányba mutatnak: a Vulkán Wellness Hotel és Kemping kiváló ár/érték arány mellett kínál valódi kikapcsolódást. Sokan írják, hogy az élmény több ponton is várakozáson felüli, legyen szó a fürdő használhatóságáról, az ételek minőségéről vagy a személyzet hozzáállásáról. Többen hangsúlyozzák, hogy a hely jó választás akkor is, ha az ember csak néhány napra ugrana el, és akkor is, ha hosszabb pihenést tervez. A végeredmény legtöbbször ugyanaz: remek pihenés, ami után feltöltődve térnek haza.
A családok külön kiemelik a családbarát árak jelentőségét, mert így a gyerekekkel együtt is könnyebb tervezni a programokat. Ugyanilyen fontos a nyugdíjas kedvezmény, amely sokaknak teszi elérhetőbbé az egészségmegőrzést és a kényelmes pihenést. A visszajelzések hangulata azt üzeni: a szolgáltatások és a pénztárcabarát konstrukció együttese miatt bátran ajánljuk mindenkinek, aki megbízható, barátságos és kényelmes wellness-élményt keres.
Nem véletlen, hogy a visszatérő vendégek száma évről évre nő, és egyre többen írják: törzsvendég élmény fogadja őket. A kiszámítható minőség, a szívélyes fogadtatás és a jó árak olyan bizalmat építenek, amiért sokan már foglaláskor eldöntik: ismét jövünk. Ez a vendégélmény-spirál az, ami a helyet a régió egyik szerethető, stabil pontjává teszi a pihenni vágyók számára.
A családok külön kiemelik a családbarát árak jelentőségét, mert így a gyerekekkel együtt is könnyebb tervezni a programokat. Ugyanilyen fontos a nyugdíjas kedvezmény, amely sokaknak teszi elérhetőbbé az egészségmegőrzést és a kényelmes pihenést. A visszajelzések hangulata azt üzeni: a szolgáltatások és a pénztárcabarát konstrukció együttese miatt bátran ajánljuk mindenkinek, aki megbízható, barátságos és kényelmes wellness-élményt keres.
Nem véletlen, hogy a visszatérő vendégek száma évről évre nő, és egyre többen írják: törzsvendég élmény fogadja őket. A kiszámítható minőség, a szívélyes fogadtatás és a jó árak olyan bizalmat építenek, amiért sokan már foglaláskor eldöntik: ismét jövünk. Ez a vendégélmény-spirál az, ami a helyet a régió egyik szerethető, stabil pontjává teszi a pihenni vágyók számára.
- kiváló ár/érték arány
- várakozáson felüli
- visszatérő vendégek
- ajánljuk mindenkinek
- törzsvendég élmény
- családbarát árak
- nyugdíjas kedvezmény
- jó választás
- remek pihenés
- ismét jövünk
Vulkán Wellness Hotel és Kemping, Celldömölk >>
Eszter - 2025. november 23. vasárnap
Nagyon készséges volt s személyzet. Az étkezésünket is fantasztikusan megoldották (glutén-/tej-/szója-/húsmentes), finomak voltak a vacsorán tálalt ételek. Levest legközelebb szívesen ennék, de az mist nem volt olyan, amiből ehettem volna. A fürdő is nagyon jó volt. Bízom benne, hogy a következő alkalommal már működni fog a szolárium is. Összességében remekül éreztük magunkat, alig várjuk, hogy újra ott lehessünk. Köszönjük szèpen!🤗
Egyéni utazó - 2025. november 12. szerda
Kiváló hely ár/érték arányt tekintve. Nagyon jók a meleg vizes medencék. Talán lehetne külön egy nem naturista tepidárium a szálloda saját szaunájához.
Egyéni utazó - 2025. szeptember 25. csütörtök
Kiváló wellnes. Félpanziós ellátás jó és böséges. Az ágyak minösége kifogásolható.Minden mozdulatra recseg-ropog.
Egyéni utazó - 2025. szeptember 20. szombat
Harmadik alkalommal voltunk a Hotelben. Kellemes hely, finom reggeli, vacsora. A Ság-helyre is kirándultunk. Jókat fürödtünk.
Kisgyerekes család - 2025. augusztus 25. hétfő
A wellness részleg nagyon jó a külső belső medencék egyaránt. Az ételek finomak ízletesek,de ismétlődő ,ettől függetlenül jó volt. A tisztaság borzalmas a szobánk pókhálós volt az ablakon nem lehetett kilátni minden foltos volt piszkos. A személyzetből volt,aki köszönni sem tudott ha ráköszöntem meglepődött nem voltak udvariasak egy két reggeliztető lányt kivéve. Megtanulhatnák,hogy kell bánni olyan vendégekkel,aki több százezres összeget fizet.A recepciós hölgyek nem tudják mi az udvariasság vagy kedvesnek lenni csak egy mosoly... Ettől függetlenül jól éreztük magunkat a családdal együtt.
Gábor - 2025. augusztus 04. hétfő
Negatív: 1.) A beköltözés utáni első zuhanyozásnál azonnal kiderült, hogy a tusoló használhatatlan, a lefolyó eldugult, gyakorlatilag a kabin szintig megtelt és nem is folyt le. A recepción jeleztük a gondot, ahol - bár nagyon készségesen - közölték, hogy sajnos ez ilyen, majd holnap reggel jön a karbantartó és elhárítja a hibát. Hasonló szituációban egy profi vendéglátó helyen azonnal szobacserét ajánlottak volna ( itt a foglaltság az étkező vendégek és a parkoló autók számából következtetve ekkor max. 50 % volt), és nem hagytak volna minket ebben a kellemetlen helyzetben. Ami pozitív, hogy reggel a megegyezett időben, percre pontosan ott volt a szerelő. 2.) Sajnos a szobánkat a beköltözéstől a távozásig rajtunk kívül senki nem látta, sem a szemét nem került k 3 napig, sem "látszat" takarítás sem volt, a már érkezéskor is megbújó porcicák száma csak tovább szaporodott... Pozitív: A teljes kiszolgálás, az ételek minősége, mennyisége és folyamatos utántöltése, valamint a fürdő nyújtott idejű nyitva tartása a szállóvendégek részére ( ez külön dicsérendő, köszönjük).
SiklÓsi JÓzsef - 2025. június 23. hétfő
2 napot voltunk ott kiváló véleményt tudunk erre a hotelra mondani tiszta szoba állatbarát hely a fürdő medencék tiszták voltak jó hogy mar 7 órakor használni lehetett őket. Az ételek nagyon finomak és sokoldaluak voltak, külőn kőszőnet a séfnek és a személyzetének,egyedüli meg jegyzés hogy a sima vezetékes viz a vacsora mellé csak pénzért kapható és az is igen drága ezért mi szódát rendeltünk 1 litert és ez árban olcsobb volt.A személyzet is nagyon udvarias és segitő kész volt,nagyon ajánlom mindenkinek . a Ság hegy és a város látogatás jól sikerült. még valószinüleg még egyszer jővünk ide
Idősebb pár - 2025. június 21. szombat
Második alkalommal jártunk itt. (de nem utoljára😉) Szeretjük mert nyugodt pihenést biztosít a mindennapokból kiszakadva. Nagyon kedves a személyzet. A szoba kényelmes, tisztaság megfelelő. Az étkezések választékosak. A füdőben nincs nagy tömeg, mert több medence is biztosítja hogy ez megosztódjon. Az árat tekintve, teljesen elégedettek vagyunk a szolgáltatásokkal.
Krisztina - 2025. június 18. szerda
Maximálisan kedves, segítőkész személyzettel találkoztunk! Finom ételek, megfelelő wellness szolgáltatások tették még kellemesebbé a pihenésünket.
Imre - 2025. május 18. vasárnap
Nagyon jól éreztük magunkat ide máskor is elmegyünk
Éva - 2025. május 10. szombat
Nagyon elégedettek voltunk,biztosan még vissza jövünk.
Istvánné - 2025. április 22. kedd
A szoba megfelelő, az étkezés kiváló, nagyon bőséges. A személyzet rendkívül kedves, udvarias, barátságosan köszönnek mindenkinek. Jó, hogy a fürdőt lehet használni már reggeltől, mikor még nem zsúfoltak a medencék. A gyógyvizes medence hőmérséklete lehetett volna kicsit melegebb. A vizes törölközők és fürdőruhák szárítása nem megoldott, illetve jó szolgálatot tenne legalább egy centrifuga. Összességében, nagyon jól éreztük magunkat, megyünk máskor is és ajánljuk mindenkinek.
Siménfalvi Mónika - 2025. február 17. hétfő
Személyzet szuper volt😀összeségében minden jo volt😀
István - 2025. január 02. csütörtök
Kellemes, kényelmes környezet fogadott. A bejelentkezés, a szoba elfoglalása rugalmas volt és gyors. A konyha külön élmény. Nagy választék, remek ízek......... A szilveszteri programot remekül megszervezték. Nem véletlen, hogy a vendégek közül többen már sokadik alkalommal töltik itt az év végét.
Ildikó - 2024. december 27. péntek
Készséges személyzet,fantasztikus ételek,családias hangulat,tiszta szobák. Ami nem tetszett: Szeptemberben foglaltam,nem kértem mozgáskorlátazottnak szobát,de azt kaptam (108) aminek a fürdőszobája bűzlött (szennyvíz,dohos szag)....ezt a szobát nem ajánlanám senkinek !!!!
Imre - 2024. december 12. csütörtök
A hotellal nem volt semmi probléma,de a szoba az egy katasztrófa volt , nem azt kaptuk amit beigértek n ekünk, valami mozgáskorlátozott szobát kaptunk amiről csak egy tetőt láttunk és hiába szóltunk, hogy nem ez volt a megállapodásba sajnos nem kaptunk más szobát, a fürdővel nagyon meg voltunk elégedve ugyanúgy az étkezéssel is, szerintem ez egy tökéletes szálloda a kikapcsolódásra, csak azt kérném a vezetőségtől , hogy amit beígének azt jó lenne be is tartani. minden dolgozójuknak nagyon boldog karácsonyt és sikerekben gazdag boldog új évet kívánok. 107 szoba!
Istvánné - 2024. december 12. csütörtök
Csak pozitív véleményem van.A szállás rendezett tiszta környezet.Személyzet udvarias kedves és segítőkész.A fürdő is tiszta ,ott is a személyzet udvarias kedves.Étel finom ízléses bő választék szerintem mindenki talál számára megfelelő ételt.Szívesen megyünk vissza ha tehetjük,kedves barátainkat is hívjuk.
József - 2024. december 05. csütörtök
Minden nagyon rendben volt. A félpanzió kellemes meglepetést okozott az ízeivel és a választékkal! A wellness kiváló, személyzet udvarias, segítőkész. Jövünk máskor is!!
Mária - 2024. december 03. kedd
A konyha kiváló, a felszolgálók nagyon kedvesek, segítőkészek.
Landszmann Martonné - 2024. november 19. kedd
Ár érték arány nagyon jó,az ételek finomak voltak.A wellness kiváló. Egy negatívum volt,a szobákban nagyon behallatszott valami ventilátor hangja,ami éjszaka zavaró volt . Összességében jól éreztük magunkat, vissza fogunk menni.Ajánlom mindenkinek!
György - 2024. november 09. szombat
A szálláshely ár érték arányban rendben, a fürdő jó, a szaunavilág köszönhetően a szaunamestereknek messze kiemelkedő, a jövőben csak e-miatt mennék. Sajnos az étterem nagyon lehúzza, a választék és főleg a minőség szerény, de ez hagyján. 18-21-i g van vacsora, 19 óra után az ételeket nem pótolják, fél vagy negyed kínálat, ami szerintem elfogadhatatlan (és ezt mind a négy napon megtapasztaltuk).
Józsefné - 2024. október 30. szerda
Már többször voltunk a Vulkán Wellness Hotelban és még megyünk is! Mindennel nagyon elégedettek voltunk! Külön kiemelném Jóna Georgina recepciós hölgyet a kedvességéért és a segítségéért!
Istvánné - 2024. október 19. szombat
Kellemes napokat töltöttünk el, naponta többször fürödtünk, és elfogyasztottuk az ízletes vacsorákat, és reggeliket, Köszönjük.
Imre - 2024. október 14. hétfő
3 éjszakát töltöttünk a Vulkánban. Minden nagyon jó volt, a személyzet udvarias és segitőkész..Sajnos a medence viz hőfoka nem volt elég meleg.A Tévében főleg német nyelvü adás volt. A hideg időben egy kicsit lehetne melegebb a viz.
Patkós Imréné - 2024. október 13. vasárnap
Én már egyszer igénybe vettem az önök szállodáját,de akkor a gyerekeim voltak a résztvevők,ők mesélték milyen,így bátorodtam neki és újból rendeltem,Nem bántam meg SŐT.Kár,hogy a várostól messze van,így aki nem autós az....!A busz járat kicsit lehetne gyakoribb is,pl.reggel az elutazáshoz jó lenne,ha korábban is lenne járat,üdvözlettel:Patkósné
Beáta - 2024. október 04. péntek
Remekül éreztük magunkat az ott töltött 4 napban,A személyzet rendkívül udvarias, és szolgálatkész, az ételek nagyon ízletesek voltak és sok félék. Jó lett volna, ha a szobánk falában nincsen egy ajtó a másik szoba felé, mert ez néha kellemetlen volt. Az is jó lett volna, ha a wellness részlegben nem minden medence ugyan olyan hőfokú, az egyik lehetett volna egy kicsit melegebb. Összességében minden jó volt, jól éreztük magunkat.Máskor is fogunk még ide menni.
Miklós - 2024. augusztus 21. szerda
Ha mát megkérdezték, leírom a véleményemet.Visszatérő vendégek vagyunk a hotelben,Évente többször is megyünk.Az utolsó nyaralásunk aug.11-14-/ig tartott, melyre már április végén foglaltunk és befizettük az előleget.Nem tudom, mi szerint intézik a szoba kijelölést, mert bőven lett volna idő, nem az utolsó pillanatban jelentkeztünk.Gondolom, hogy az előbbiek alapján talán megérdemeltünk volna egy "sima" erkélyes szobát a 107-es mozgáskorlátozottaknak kialakított helyett!!Elég problémás volt a fürdőszoba használata/ főleg hajmosás esetén/, mivel a perem nélküli tusoló miatt úszott a fél fürdőszoba.A férjem nem is ezt használta, hanem a Vulkánfürdő tusolóját.Igaz, bekészítettek egy felmosót, hogy fürdés után kitakaríthassunk magunk után- a mi esetünkben naponta kétszer Különben az ellátással és a választékkal az étteremben és a Vulkán fürdő szolgáltatásaival maximálisan meg voltunk elégedve.
Kisgyerekes család - 2024. augusztus 17. szombat
A konyha kiváló, a személyzet nagyon kedves volt. A fürdő nagyon gyerrmekbarát volt. Az ágy sajnos nagyon kényelmetlen volt. A koktélra vonatkozó akciót nem érvényesítették.
Idősebb pár - 2024. július 29. hétfő
Kellemes hely, minden egy helyben pihenésre alkalmas
Idősebb pár - 2024. július 28. vasárnap
Kiváló a félpanziós ellátás, és nagyszerű a fürdőkomplexum. Érdemes felmenni a Ság-hegyre, a vulkán kráterének peremére. A strandbüfében csalódtunk, de helyben nincs más ebédelési lehetőség.
Idősebb pár - 2024. július 23. kedd
A szálloda nagyon jó volt : kényelmes, légkondis, csendes, jó a konyha, figyelmes a személyzet. A strand átlagon aluli. Egyetlen medencében volt árnyék, ami 35 fokban elég kényelmetlen, (miért nem lehet napernyőket, napvitorlákat kifeszíteni a medencék fölé?) . A diák úszómesterek nem figyelnek, max. arra , hogy az egyetlen gyógyvízbe ne vigyenek gyereket, azt sem következetesen. A többi meleg vizes medencében labdáznak, ugrálnak a partról a gyerekek, a vendégek nyakába, pedig hatalmas (és szép) gyerekmedencék vannak. A helyi kisebbség ruhástól fürdik a szállóvendégek között, egyetlen idősebb női úszómester mert szólni nekik, de mivel ő a belső uszodában volt, a kinti merülésüket nem tudta megakadályozni. Többször is visszajöttek melltartóban, alkalmi ruhában. Másnaptól inkább átmentünk Sárvárra, ott a rendezők normálisan végezték a munkájukat , igaz a belépő az 7600 Ft. Azt sem igazán értem, hogy a strandon sorba állok a kánikulában a lángosért, egy fél óra múlva szólnak, hogy mehetek érte ( tehát senki sem szolgál ki) és felszámolják a szervizdíjat. A szállodában egyértelmű, de a strandon ?? Kár, hogy a strand lerontja ezt a jó kis szállodát.
Láng Csaba - 2024. július 16. kedd
Rendkívül jól éreztük magunkat, nagyon kellemes volt. A nagy hőséget sem vettük észre. Vagy 8 medence és ezek között az 50 m-es uszoda, ami nagyon fontos volt feleségemnek. Neki egészségügyi okokból fontos az úszás. nekem sem ártott, de elmentem a Ság hegyre is, ez oda vissza legfeljebb 8 km, vagy annyi sem volt. Maga a város nem tartogat sok érdekességet, de egyszer érdemes itt is körülnézni.. A piac csütörtökön jó. Egészében véve kellemes volt. Máskor is szívesen jövünk, bár már 8 wellness szállodában voltunk. Gyerekes szülőknek, nagyszülőknek különösen ajánljuk. LEGKÖZELEBB UNOKÁSTUL JÖVÜNK.
Ferenc - 2024. július 15. hétfő
Az előzetes vélemények olvasása után,kicsit visszafogott elvárásokkal indultunk a Vulkán Hotelbe,de már az érkezés elött két nappal,amikor Ausztriában élő barátainkról kiderült,hogy nem tudnak jönni,mert elromlott az autójuk,a hotelhez fordultam azzal a kéréssel,hogy az ő szobájukat átírhatnánk-e későbbi időpontra,a recepció telefonon néhány perc alatt elintézte a dolgot!! 1-0!! A séta lovaskocsi,amit a barátunk születésnapjára meglepetésnek szántunk,(bár ő sajnos nem lehetett ott!) a megbeszélt időben a szálló elött várt,ezt is a recepció segítségével foglaltuk! 2-0!! A sétakocsizásból megérkezve elfoglalhattuk a szobát,pedig még nem volt annyi az idő,mint a megadott becsekkolási időpont!! 3-0!! A szoba tiszta,rendezett,remek erkéllyel,kiváló légkondicionálóval,jól berendezve!! 4-0!! Bekészített fürdőköpeny,közvetlen átjárás a fürdőbe,ahol mindenki megtalálhatja a számára megfelelő kikapcsolódást! 5-0!! Az étkezések választéka megfelelő,minősége jó,a vacsora ízei kiválóak! 6-0! A személyzet segítőkész,udvarias,a szobaasszonyok,a felszolgálók,és főleg a recepció mindent elkövetett a gondtalan pihenésünkért! Csak így tovább!! Bravó!! Mindenkinek ajánlom!!
Attila - 2024. június 06. csütörtök
A személyzet kedves, udvarias, a wellness részleg nagyon jó, a szeánszok nagyon jók voltak, az ételek finomak, és a levesebéd is jó volt.
Kürti Ákosné - 2024. június 03. hétfő
Remek hely, csak ajánlani tudom mindenkinek! A medencék vizének hőmérséklete is kifogástalan, a szobák kellemesek, az ételek nagyon finomak! Celldömölk, vagy ahogy a helyiek hívják kedvesen"" CELL"" barátságos, kedves város. Nagyon jól éreztük magunkat. Jövőre is megyünk !!!
Zoltán - 2024. május 27. hétfő
Kellemes ,nyugodt környék,udvarias kiszolgálás,igen finom íz gazdag ételek(friss házi fonott kalács,kakaós is! tepertő és házi májas sajna nincs,de majd ez után.......,tiszta tágas levegős fürdőrészleg (a hideg is és a meleg is egyaránt). Sajnos csak OTP-s szép kártyával lehet a helyszínen fizetni más szép kártyával nem, ezért célszerű az utazást megelőző napokban azt elintézni!
István - 2024. május 27. hétfő
Jó elhelyezkedés, emberléptékű méret , jó tervezés, csodás levegő, kedves személyzet, étkezésnél választékos, finom, bőséges kínálat .
Erzsébet - 2024. május 23. csütörtök
Kedves, barátságos a személyzet, minden kérésünkre szívesen, kedvesen reagáltak. Nagyon ízletesen főznek, a főétel és reggeli választék kicsit lehetne több. Napközben gyümölccsel, délben levessel kedveskednek. Nagyon tetszett, hogy a hotel közvetlen kapcsolatban van a Gyógyfürdő gyógy- és wellness részlegével, fürdőköpenyben át lehet menni. Szauna ingyenes, naponta háromszor szauna felöntéssel, ami nagyon szuper! Gyermekek, felnőttek egyaránt megtalálják a fürdési lehetőséget, szórakozást (csúszda, felfújható ugráló a fedett beltéri úszómedence közepén, árnyékoló tető a kültéri medencében,…). Összességében jól éreztük magunkat.
Tihanyi Jánosné - 2024. április 30. kedd
Másodszor voltunk a Hotelben, nagyon jól éreztük magunkat. A személyzet , kedves, figyelmes. A szobánk kényelmes volt , de zavaró hogy a másik szoba csak ajtóval volt elválasztva szobánktól, így a beszélgetést hallani és érteni lehetett. Késő estig és korán reggel. ( Szerencsénkre, péntek este és szombat reggel). Az ételek finomak és bőségesek. Nagy volt a választási lehetőség, reggelinél is és a vacsoránál is!!! További sok sikert a munkájukhoz.
Csabáné - 2024. április 22. hétfő
A személyzet kedves segítőkész,az ételek választéka megfelelő. Reggelinél a kávé minősíthetetlen .A szoba átlagos,vastag por a parkettán,és a bútorokon,három napig folyamatosan köhögtünk. Ide többet biztos nem megyünk.
Márta - 2024. április 05. péntek
Végtelenül kedves személyzet, széles választék az étkezésnél, csodálatos környezet, jó illat mindenhol, tisztaság! Talán a fürdőszoba lehetne egy picit modernebb.
Lévai Géza - 2024. február 27. kedd
Az ellátás kifogástalan , jóízű,friss ételek kifogástalanok ! A személyzet kapcsolata a vendéggel példaértékű , önzetlen ,udvarias , segítőkész ! Csak a legjobbakat tudom mondani !
Istvánné - 2024. február 14. szerda
2 éjszakát voltunk,nagyon tetszett ,nyugodt szép környezet.Fürdő kiváló tiszta ,családias környezet.Reggeli vacsora bőséges a kiszolgálás kiváló.Júliusban az unokával megyünk 1 hétre.
Mónika - 2024. január 30. kedd
Nagyon kedves segítőkész személyzet ,szauna szeánsz élmény nagyon tetszett,az ételek finomak voltak ,köszönjük
Csidáné Wisniewska Malgorzata Urszula - 2024. január 15. hétfő
Minden tökéletes volt, biztosan vissza jövőnk. Köszönöm.
Miklós Rásky - 2024. január 08. hétfő
Igazi családibarát szálloda, kiváló ágyakkal, bőséges étkezésekkel. Érdemes hétköznap menni, mivel a fürdő nagyon népszerű a környékbeli nyugdíjasok között is
Miklósné - 2023. november 03. péntek
Kiváló szálloda, remek ételek.A wellnesz részlege is megfelelő!Bátran ajánlom mindenkinek.
Idősebb pár - 2023. szeptember 16. szombat
Nagyon szépen köszönjük mi jól éreztük magunkat, kedvesek voltak a szemelyzet tagjai
István - 2023. július 31. hétfő
Mobilházban laktunk 4 kis gyermekkel. A szállás kitűnő, a konyhában nem volt elegendő tányér, pohár, evőeszköz. 6 főre 3 kanál, 3 villa. 4 db vizespohár. Boros pohárból és kávés pohárból volt elegendő. 2 műzlis tál, 2 mélytányér. tudom, hogy ezek fogyóeszközök, de lehetne ezeket pótolni. A szállással nagyon megvoltunk elégedve, merem ajánlani gyermekes családoknak, mert terület van a gyermekek mozgására, ideértve a játszóteret, a fürdőt.
Józsefné - 2023. július 08. szombat
Nagyon jó volt minden,a szállás a wellness az étterem!Bőséges finom,választékos ételek,kedves felszolgálók,pincérek!Tiszta szép szálloda!Egyedüli kifogásolni való,hogy csak 3-4 csatorna volt a tv-n! Csak ajánlani tudom mindenkinek!
József - 2023. május 08. hétfő
Nagyon jó az étterem finom ételek, udvarias személyzet, nagyon jó a fürdő csendes és nyugott, az aki aktívan szeretne pihenni itt a helye.
Mária Éva - 2023. április 19. szerda
Nagyon jól éreztük magunkat, jó volt az ellátás, jó volt a szoba, segítőkész volt a személyzet, szívesen elmennénk újra.....Érdekes volt a vulkán múzeum is, mindennel meg voltunk elégedve.
Idősebb pár - 2023. március 27. hétfő
Többször jártunk a szállodában , és most is mindennel meg voltunk elégedve ! Azt viszont hiányolom , hogy a fürdő részleges lezárásáról semmiféle tájékoztatást az ajánlatkérésnél és a foglaláskor sem tájékoztattak !
Idősebb pár - 2023. március 10. péntek
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve, a szobák tiszták, kényelmesek voltak, az ételek finomak és bőséges kínálat volt mindenből, ár-érték arányban *5-ös, azt hiszem visszatérő vendégek leszünk.
Idősebb pár - 2022. július 25. hétfő
Több alkalommal szálltunk meg a hotelben, mindig kedvesen fogadtak bennünket. A személyzet kedves, segítőkész. A fürdő teljes egészében megfelel az elvárásoknak. A reggeli és a vacsora nagyon finom változatos volt. A szállodába rend tisztaság urallkodott. Újra el fogunk menni!
Kiss Csaba - 2022. január 03. hétfő
Rendszeres visszatérő vendégek vagyunk. Azért járunk ide, mert ez a szálloda semmilyen kockázatot nem hordoz magában. Kiváló az étel, remek a wellnes, és fantasztikus a személyzet. Hátfájós lévén nagyon odafigyelek milyen ágyban alszom, és itt tökéletesek az ágyak. A gyereksarok jól fel van szerelve, szóval családbarát a szálloda. Újra vissza fogunk térni!
Hajnalka - 2021. augusztus 27. péntek
Augusztus 20 hétvégét töltöttük Celldömölkön a JUFA hotelben a fürdő születésnapját is ünnepelték színes, választékos rendezvényekkel .A szállást 14 órától lehetett elfoglalni de a fürdőbe már érkezéskor dél körül bemehettünk és távozáskor is maradhatunk tovább! A személyzet kedves ,segítőkész .A szoba tiszta,az ágy kényelmes,A reggeli és a vacsora választéka minden igényt kielégítő volt! Jól éreztük magunkat ,második alkalommal is ,de szerintem még visszamegyünk
Fiatal pár - 2021. augusztus 23. hétfő
Kellemes napot töltöttünk el itt kettesben a pârommal,az Aug.20-àt. Több dolog is tetszett,hogy 1.estère is foglalhattunk szàllàst, pedig ünnep volt, sajât gyógyfürdője,strandja volt ,olyan lehetőség volt,hogy a fürdő rèszre nem kellett pènzt levinni ,a fogyasztàst ràtettèk a szobànkra vagy az óràra amit kaptunk a fürdőhasznàlathoz.A fürdőben programok is voltak az Aug.20-a miatt ,koncert,habparty.A hotelnek van bàr rèsze is ahol leülhetünk egy koktèlra,vagy italra,de én koktèlt a vacsoràhoz kértem,ès odahoztàk az étteremben az asztalunkhoz.Szép volt a szobànkból a kilâtâs badacsony hegyet lehetett làtni. Ami nem tetszett,hogy a svèdasztalos reggelinèl elèg sokszor ha kifogyott valami,elèg sokat kellett vàrni mire èszrevették,vagy feltöltötték.
József - 2021. augusztus 23. hétfő
Finom vacsora jó reggeli sok medence a kicsiknek
Idősebb pár - 2021. július 30. péntek
Furcsa volt, hogy bejelentkezéskor német nyelvű nyomtatványt kaptunk,és az egyéb információs kiadványok is többségében idegen nyelvűek voltak.A személyzet kedves volt és udvarias, az ételek finomak, bőven volt választék a vacsoránál és reggelinél is.Összességében jól éreztük magunkat,biztosan visszatérünk még.
Család nagyobb gyerekkel - 2021. július 23. péntek
Tágas szobák, kedves személyzet. Hatalmas belső és tiszta medencék a fürdő és a strandon területén is. Óriási ugráló vár a gyerekeknek. Nagyon jó hőmérségletű gyógyvíz kültéren és beltérben is. Kicsi és kevés rakodó hely a szobákban.
Bertalan Zsolt - 2020. augusztus 24. hétfő
Nagyon kellemes szálláshely, kiváló a fürdő. Ez utóbbi minden igényt kielégít: aki akar versenyszerű körülmények között úszhat, mások a kicsit-, közepesen- és "meglehetősen" (nagyon) meleg medencék, élményfürdők között válogathat. Az étkezés bőséges és változatos, a kiszolgálás kiváló, készséges és udvarias! A szoba tiszta, rendszeresen takarítják. Kiemelném a gyermekbarát környezetet és hozzáállást. Közel és távolabb nagyszerű kirándulóhelyek találhatók. A vulkánokról szóló kiállítás nagyon érdekes, és gyalog is jól megközelíthető. Egyedül a TV beállítással volt gond: a Duna TV és az M5 semmilyen "trükkre" nem jött elő, a német adók pedig nem érdekeltek. De ez a legkevesebb; nagyon jól éreztük magunkat TV nélkül is!
Idősebb pár - 2020. február 02. vasárnap
A hotel elhelyezkedese szamunkra kivalo, az epulet es a szoba modern, kenyelmes. A szoba sajnos erkezeskor futetlen volt, hosszabb idobe telt felmelegiteni, a szekrenybol is aramlott ki a hideg. Jo lenne a vendeg erkezese elott figyelni erre. A szemelyzet maximalisan figyelmes, segitokesz, a konyha kivalo. A termalfurdo lehetosegeit kisse korlatozottnak talaltuk, igy a belteri elmenyelemek hianyat. Az idojaras nem tette lehetővé a kulteri medencek hasznalatat, a 33-36 fokos vizhomerseklet ehhez kevesnek bizonyult. Viszont örömünkre szolgalt, hogy az elutazas napjan is lehetőségünk nyilt a furdo hasznalatara. A szauna fantasztikus volt!
Kovács Sándor - 2019. december 30. hétfő
Kellemes csalódás, előzékeny személyzet, tisztaság, jó konyha, szép belső és fürdő.
Judit - 2019. december 27. péntek
Tetszett a fürdő közelsége, a készséges személyzet, nem tetszett a szenteste mutatott vacsora kínálat, a külön rendelt torta minősége, hogy a vacsorához külön kellett még ásványvizet is rendelni. Lehetett volna több magyar társasjáték, lehetne olyan, aki esténként, nap közbe te programokat szervez (pl. biciklivel), lehetne pl. ping-pong vagy egyéb verseny , város nevezetességeit, értékeit is bemutató film, ne csak a Jufa hotel láncról.
Idősebb pár - 2019. augusztus 21. szerda
Jó elhelyezkedés, a szoba és fürdőszoba minden kényelemmel felszerelt, belső átjárás a Vulkán Fürdőbe, a Fürdő is több kinti- benti medencével büszkélkedhet, az ételválaszték lehetne kicsit többféle, de ízletesen elkészítettek a fogások, a személyzet figyelmes, segítőkész. Mindent összevetve nagyon jól éreztük magunkat!
Csoport - 2019. augusztus 19. hétfő
A szálloda szép,tiszta.A személyzet kedves,segítőkész,kivételt képez az érkezésünkkor dolgozó recepciós hölgy.Kommunikációja fejlesztésre szorul,ugyanis alap információk közlése elmaradt. Az ételek átlagosak, nem túl választékosak.
Dombóné Drösböt Tünde - 2019. augusztus 17. szombat
Nagyon szép, modern a szálloda és a fürdő. Az ételek megfelelőek voltak. A személyzet kedves előzékeny segítőkész. A fürdő nyitva tartása nem egyezett meg a foglalás szerintivel, 22:00 óra helyett csak 20:00 óráig volt mindkét napon nyitva, ez nem tetszett. Nagyon tetszett, hogy mennyire bababarát a szálloda,rengeteg lehetőség van a gyermekeknek játszani, mint a játszóházban, az udvaron és a benti gyermekmedencék is nagyon klasszak, a szabadban lévők is. Legközelebb az unokámmal megyünk, mert nagyon élvezte volna. Köszönjük a kiszolgálást jól éreztük magunkat! Üdv.: Dombóék
Barbara - 2019. május 24. péntek
Ismét nagyon jól éreztük magunkat! A fürdő nagyon jó volt, a víz kellemes nekünk minden szempontból megfelelt!
Vargáné Anna - 2019. március 01. péntek
A szálloda és a gyógyvíz kifogástalan lehetőséget biztosít a teljes kikapcsolódásra, ellazulásra. Tisztaság,hozzáértő szakképzett személyzet, finom ételek, udvarias kiszolgálás. A JUFA Hotel Vulkán Thermen Resort olyan hely, amit a magunk részéről a legjobb szívvel tudunk ajánlani bárkinek.
Attila - 2019. január 21. hétfő
Nagyon szép hotel,a fürdő is korrekt,az étterem kulturált, ellátás nagyon jó színvonalú, de limonádét 790 ért ne fogyassz (csapvíz+ócska citromlé)
Kisgyerekes család - 2019. január 09. szerda
Nagyon tetszett a fürdő és a gyerekeknek van csúszda pancsoló (benti medencék megfelelő hőmérsékletűek ) A kinti gyógyvizes medence télen nem elég meleg, majdnem fázik az ember benne de szóltunk és másnap már kellemesebb volt! A szobák 2 felnőtt 2 gyermeknek szűkös! Fürdőszobában a tusoló cserére szorulna és még el is van dugulva! A takarítás a szobákban felületes a függöny (játszószobában is) koszos az ágy alja nagyon poros és a WC sem volt teljesen tiszta. Az ágyak kényelmesek ágyruha tiszta! A személyzet kedves segítőkész! Az ételek finomak és van választék! Összességében tetszett a fenti hibáktól eltekintve!
Magyar Zoltán - 2019. január 07. hétfő
Kitünő ár-érték arány,segítőkész és barátságos személyzet a recepcióstól kezdve,pincérek,takarítónők,wellnessalkalmazottak,szóval mindenki,magas színvonalú szolgáltatások,kitűnő konyha.Most voltunk másodszor,de már tervezzük a következő utat.Le a kalappal...
Imre - 2019. január 07. hétfő
Nagyon tetszett a szállás és fürdő családias hangulata és nyugalma ! A szálloda kényelmes a személyzet nagyon kedves !
Gyula - 2019. január 03. csütörtök
Szilveszterezni mentünk egy baráti társasággal.Nagyon jól éreztük magunkat.pont olyan volt amilyeneket a kommentekbe leirtak.kedvesek a személyzet.étkezések kiválóak.konyhát kiemelném.fürdöt egésznap lehet hajnaltol használni.szóval ezen a pár nap alatt is fel tudtunk töltödni.Visszajövünk.
Katalin - 2019. január 01. kedd
Kedves, segítőkész a személyzet, finom, változatos, bőséges az étel-ital választék. Tiszta, kényelmes szobák! A wellnessfürdő tiszta, uszómedence mellett, a termálvizes medencék, szauna stb.nagyon jók, nem zsúfolt! Nagyon jól éreztük magunkat!
Idősebb pár - 2018. december 31. hétfő
Szuper kialakítású, tiszta szálloda, kedves személyzettel, finom ételekkel, jó fürdési lehetőséggel. A komplexum a településtől kicsit távol fekszik, így körülményes a helyi értékekkel való ismerkedés (ritka a buszjárat, a kerékpár használata nem ingyenes, mint más szállodákban!).
Hermann Sàndornè - 2018. december 28. péntek
Nagyon nagyon jo volt amit keveselltünk az a medencèk szàma keveselltük a benti gyógymedencèt màs minden csodàs volt az ètel rengeteg ès finom.Amit mèg hiànyoltunk több magyar tv csatorna.
Bernadett - 2018. december 10. hétfő
már másodjára töltöttünk több napot a szállodában , az étkezés változatos, a személyzet barátságos, tiszta rendes szoba csak a légkondi volt egy kissé hangos
Ágnes - 2018. október 24. szerda
Nagyon elégedettek voltunk, jól éreztük magunkat! Köszönjük! Tetszett a mini golf, a benti nagy játszó gyermekmedence. Mindenki kedves, udvarias volt és az ételek is finomak voltak! Ha esetleg valamilyen bővítést, újítást terveznek a jövőben, akkor egy javaslatunk lenne. Még jobbá lehetne varázsolni a gyermekeknek szánt fürdő részt, ha lenne egy olyan benti gyermekcsúszda, ami az 5-6-7 éves korosztálynak megfelelő. Úgy hallottuk, hogy van egy a kinti részen, de mi ősszel voltunk, így azt nem tudtuk használni. A pici csúszda az én gyermekeimnek már kicsi volt, a benti nagy csúszda pedig túl nagy. De jól eljátszottak a benti nagy gyermekmedencében. Örültünk, hogy nem volt túlzsúfolt! Jó szívvel tudjuk ajánlani ezt a szálláshelyet!
Magyar Zoltán - 2018. szeptember 01. szombat
kedves és segítö személyzet,nincs túlzsúfoltság,kiválló ételek....
Lendvainé Hegedüs Tünde - 2018. augusztus 04. szombat
Örülök, hogy hosszas keresgélés után a Jufa Vulkán Hotelre esett a választásom. Férjemmel, kerekesszékes felnőtt fiammal és húgommal töltöttünk itt három éjszakát. A személyzet segítségével két nagyon kényelmes, erkélyes, összenyitható szobában helyeztek el bennünket. Igaz, ezek nem voltak akadálymentesek, de hárman megoldottuk a fiammal kapcsolatos speciális feladatokat, az pedig mindennél többet jelentett számunkra, hogy sok időt tölthettünk együtt. A termálfürdővel is nagyon meg voltunk elégedve, nagy könnyebbséget jelentett, hogy kaptunk segítséget fiam medencébe való beemeléséhez így ő is élvezni tudta a kellemes vizet. Mindenűtt nagy volt a tisztaság, a hotelben, a fürdőben egyaránt. Az étterem kínálata választékos, ízletes volt, a kiszolgálás udvarias. A takarító személyzetnek köszönjük, hogy kérésünkre kicserélték vizes köntöseinket és törölközőinket! Gratulálok a szálloda teljes személyzetének: itt tényleg érezhető volt, hogy mindenki a vendégért van!
Idősebb pár - 2018. július 30. hétfő
Kedves Pihenni vágyók! A szálloda megközelítése nagyon egyszerű, kényelmesen, szinte végig védett úton juthatunk el. A megérkezés előtti szakaszon pár, csodaszép kis falun keresztül vezet az út, jó volt látni, hogy milyen igényes, rendezett a környezet. Igazi felüdülés volt már csak a látványuk is.A szálloda első ránézésre is szimpatikus hely, a legelső alkalmazottal való udvari találkozáskor is barátságosan, mosolyogva segített a főbejáratoz. A recepcióson keresztül a takarítókig mindenki nagyon udvarias volt, és nem a rideg, vigyori udvariasság, hanem a barátságos, vendégszeretet látszott rajtuk. Ez a távozásig érezhető volt, bármerre mentünk. A szobánk nem volt túl nagy, de erkélyes volt és tiszta, kulturált, a klíma, a hűtő működött. A wellness tulajdonképpen a strand is, de ennek ellenére nem volt túlzsúfolt, mindenki kényelmesen elhelyezkedhetett, sok árnyékos hely is volt. A szaunamester (Zoltán) egy csuda szuper figura. Olyan szakmai tudással, lelkesedéssel rendelkezik, hogy párját ritkítja. Aki arra jár ne hagyja ki a szaunázást, rengeteget lehet okulni a Mestertől. A medencék takarítása nem volt teljesen tökéletes, de a nagy nyaralólétszám is közrejátszhatott. Az ételválaszték nem volt fantázia dús, pl. az egyik esti vacsoránál "nehéz" ételek voltak csak, egy rántott-sült hús elfért volna. A grill este azonban fantasztikus ízorgiát okozott. A reggelik választéka viszont teljesen egyforma volt. Nem volt rossz csak egyhangú. Összességében nagyon elégedettek voltunk a hellyel, kiszolgálással, alkalmazottakkal. Mindenkinek csak ajánlani tudom, bátran látogasson el hozzájuk. Biztos, hogy az egyik törzshelyem lesz. És bónuszként egy esküvői menetet is láthattunk, igazi vőféllyel, tányértöréssel, seprűvel kergetőzéssel ;-)
Család nagyobb gyerekkel - 2018. július 24. kedd
Jó döntés volt az ittlét, barátságos szállás és fürdőrészleg. Sajnos a pincérek nem voltak vendégbarátok (köszönés elmarad, italrendelés felvétele sokat késik).
Család nagyobb gyerekkel - 2018. július 09. hétfő
Kellemesen eltoltott hétvége, szép kornyezetben,udvarias, kedves kiszolgálás de amit hiányolok igy nyáron az egy kellemes zenés est a teraszon, legalább péntek vagy szombat lehetne.
Kisgyerekes család - 2018. július 04. szerda
Nagyon családbarát szálloda, ez az árban is megmutatkozott, és egyedüli szállodaként sikerült megoldaniuk, hogy három Pici gyerekünkkel egy szobában lehessünk felár nélkül. A strand szintén kiváló és nagyon tiszta, a legkisebb gyerkőc még csak 7 hónapos, de vele is kényelmes volt a nyaralás. A étterem szintén megfelelőnek bizonyult.
Baráti társaságok - 2018. február 21. szerda
Kedves, készséges személyzet igyekszik mindig a vendég kedvében járni. A szaunavilág és az ott tartott szeánszok kihagyhatatlanok, fantasztikus élményt nyújt, feltölt minden alkalommal bennünket. A nyugalom szigete. Visszatérő vendégekként mindig úgy térünk haza, hogy ide vissza fogunk jönni. Még nem csalódtunk semmiben.
Idősebb pár - 2018. február 15. csütörtök
A szálloda szép, tisztaság mindenütt az ételek finomak ízletesek bőséges kínálat reggel este A wellness tiszta a víz minősége JÓ Mivel először voltunk a szállodában lenne egy két ötletem -A bejárat jelzését javasolnám egyértelműbbé tenni -A bejelentkezőlapon jó lenne ha magyar nyelven is lenne információ -Ha lehetséges jó lenne ha fürdő reggel 7 órától 21 óráig üzemelne hétköznapokon is
Molnár Attila - 2018. február 14. szerda
igazából minden tetszett, az ételek finomak voltak, a személyzet mindig segitőkész volt, bár a hó miatt nagyobb kirándulásra nem indultunk de a nyáron még visszatérünk ide. bátran merjük ajánlani másoknak is nem fognak csalódni.
Kovács Attila - 2018. január 19. péntek
Nagyon kellemesen éreztük magunkat,csodálatos környezet ahogy a kinti medencében ülve gyönyörködhettünk a sághegyben és a jó levegőben.A szauna világ nagyon szuper volt Zolival a szaunamesterrel akitől értékes tanácsokat is kaptam az egészséggel kapcsolatban is.A személyzet és a tisztaság kifogástalan.Szívesen meglátogatom önöket máakor is,ha lehetőségem lesz rá és mindenkinek csak ajánlani tudom.köszönöm, hogy önöknél pihenhettem, legközelebb több éjszakára szeretnék menni.
Idősebb pár - 2018. január 13. szombat
Barátok ajánlották a Jufa-t, igazuk volt: az ellátás és választék bőséges,személyzet kedves,barátságos.Jó a fürdő kapcsolat.Visszatérünk, élmény volt.
Idősebb pár - 2017. április 18. kedd
Jól éreztük magunkat.A húsvéti teltház ellenére kényelmesen elfértünk mindenhol, nem kellett sorakozni sehol. A víz kitünő volt. A város és a Sághegy kb. ugyanolyan távolságban van, igy mindkét hely könnyen megközelithető volt. Kellemes kiránduló időt fogtunk ki húsvét vasárnap, amit kihasználva a Sághegyet jártuk be. Nagyon érdekes a Kemenesvulkán park is. Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet. Csendes, minden megvan ami egy nyaraláshoz, kikapcsolódáshoz a hétköznapokból szükséges. Az ellátás is árakhoz képest bőséges,és változatos volt, gondoltak a húsvéti ünnephez tartozó szokásokra is, ételben, és programokban is. Csak jót tudunk mondani, ha tehetjük ismét ellátogatunk erre a helyre.
Vári Csaba - 2016. november 15. kedd
A szoba elfoglalása után szembesültünk vele,hogy a két szoba között ajtó van.Már voltunk ilyen szobában másik szállodában és nagyon rossz emlékeink maradtak róla.Pihenni nem lehetett mert minden áthallatszott.Jeleztem a recepción a problémámat,ahol nagyon kedvesen és udvariasan álltak hozzá.Két három perc alatt kaptunk másik szobát,pedig szinte telt ház volt./Nagyon köszönjük nekik/A tisztaság jó,az ételek finomak voltak,a fürdő szuper.Egy jó hétvégét töltöttünk el.Biztosan vissza fogunk még térni.
Idősebb pár - 2016. október 21. péntek
Ami tetteszett: a személyzet kedvessége, a korlátlan parkolási lehetőség,a kellemes meleg a szállodában,maga a fürdő, a tisztaság. Amit hiányoltam: a szoba élég kicsi pl. nem fér el éjjeli szekrény. A konditeremben bicigli, futopad, lépegető van, de felsőtest megmozgatására nincs lehetőség, még egy sulyzo sincs. A vacsora vonatkozásában a mennyiség bőséges,de a kínálat alatta marad bármelyik általam eddig megismert magyarországi vellnesz szálloda hasonló kínálatának. Összességében jól éreztük magunkat és köszönjük Önöknek a foglalást.
Egyéni utazó - 2016. augusztus 25. csütörtök
Dunántúliak vagyunk, a táj mégis nagyon kellemesen éritett, nagyon sok programlehetőség, mi a "Vulkán" múzeum-látogató központot néztük meg, ami főleg a 10-14 éves iskolásoknak nagyon hasznos, vizuálisan is érzékelhetik a földön végbemenő klf. változásokat, hasznos pl.földrajz óra. A szálloda is rengeteg lehetőséget biztosít a kikapcsolódásra, már ajánlottam is barátoknak, rokonoknak, családcentrikus, udvarias kiszolgálás, finom ételek. Csak így tovább, reméljük nem romlik majd a minőség.Jelen pillanatban 10-es minősítést adok.
Baráti társaságok - 2016. augusztus 22. hétfő
Kellemes kikapcsolódás, kitűnő kiszolgálás ,finom minden ízlést kielégítő bőséges ételek,kedves segítőkész személyzet .Csendes ,szép környezet mindenkinek ajánlom aki a stresszes hétköznapokat szeretné kipihenni
Idősebb pár - 2016. július 18. hétfő
Már harmadszor jártunk itt, ami bizonyítja, hogy elégedettek voltunk eddig is a szálloda és a fürdő nyújtotta szolgáltatásokkal. Talán ez utóbbi alkalommal az ételek nem voltak olyan változatosak, mint azt eddig megszoktuk. De lehet, hogy csak bennünk van a hiba. A szobánk eddig mindig erkélyes volt, most nem. Szerencsére rossz idő volt, így nem éreztem annak hiányát. Összességében most is, mint eddig, meg voltunk elégedve mindennel. Üdvözlettel
Kisgyerekes család - 2016. március 20. vasárnap
Igaz, hogy lakhelyünktől messze van, de megérte elutazni még a 3 pici gyerekkel is. Izgalommal vártuk a napot, és mikor odaértünk, már a szálloda látványa is biztosított róla, hogy jó döntés volt. Kedves, udvarias kiszolgálás, részletes információ adás, gyerekbarát hely, pihenésre, kikapcsolódásra a legmegfelelőbb. A környezet, a táj, a levegő, a hotel felszereltsége, a fürdő jó kialakítása számunkra nagyon megfelelő volt. Egyszer még biztosan visszatérünk Jufa Vulkán Resort!!!!
Kisgyerekes család - 2016. március 16. szerda
Igen kellemes néhány nap volt Celldömölkön. Érkezés és távozás közt ki sem kellett mozdulni a szállóból, a fürdő minden igényt kielégített, a gyerek élménymedence szuper, a 2,5 éves gyerek kitűnően érezte magát. A fürdő személyzete is nagyon kedves volt. Kár, hogy a szauna nagy része fürdőruha nélküli. Az étteremben kedves meglepetés volt a gyerekmenü.
Idősebb pár - 2016. március 04. péntek
Második alkalommal voltunk a szállodában,remek négy éjszakát töltöttünk el!Minden pihenni vágyónak csak ajánlani tudom!A szaunáknál a merülő medencét hiányoltuk,egyébként minden szolgáltatással elégedettek voltunk!
Idősebb pár - 2016. február 21. vasárnap
Csendes, nyugodt pihenés. Kényelmes szoba, finom ételek, kedves személyzet. Mindig ilyen pihenést szeretnék. Jól el lehet tölteni az időt. Kirándulás, fürdőzés. Jó volt itt lenni!
Idősebb pár - 2016. február 18. csütörtök
Első ízben pihentünk a Jufa Vulkan Furdő Resort szállodában. Várakozáson felüli körülmények és szolgáltatás várt bennünket. Itt minden a vendégek kényelmét szolgálja. A tisztaság, a konyha kiemelkedő. A tájékoztatás és ügyintézés pontos. Összességében nagyszerű. Ide mindenképpen visszatérünk és barátainknak is ajánljuk.
Család nagyobb gyerekkel - 2016. február 15. hétfő
Nagyon jól éreztuk magunkat, minden szolgátatással elégedettek vagyunk. A család úgy dontott, nem ez volt a elso látogatásunk, szeretnénk még visszatérni.
Idősebb pár - 2015. november 23. hétfő
Már másodszor voltunk a szállóban, elégedettek vagyunk mindennel. Javaslat: Vulkán szálló-felvinni SÁG-hegyre kisbusszal 1-2 óra kikapcsolódás csak a vendégeket. Ott termelik a bort, lehessen kis mennyiséget venni vacsoránál/én sörös vagyok/. Vagy fakultatív programként megnézni Ság-hegyet, nevezetességet. Bocsánat, én tapolcai vagyok nyáron körbejárom a környéket a külföldiek is ismerjék meg hol vannak elszállásolva!!
Éder Márta - 2015. június 25. csütörtök
A szálloda tisztaság kifogástalan, a személyzet rendkívül segítőkész. A fürdő rész gyerekekkel nagyon ideális, mert meleg vizű medencék vannak, csak ajánlani tudom. Egyetlen hiányosság (ezt könnyű pótolni) az, hogy az étteremben kevés gyerekszék volt, így nem jutott mindig mindenkinek. Köszönjük a vendéglátást, biztosan visszatérünk még.
Varga István - 2015. június 07. vasárnap
Alapjában véve minden jó volt,jól éreztük magunkat,főleg a gyerek. Családosoknak kis gyerekkel kitűnő választás. A kaják bőségesek és finomak,nagy a választék. Számtalan különféle medence van,ami nagyon tiszta vizű,szinte iható,a gyerekmedencében csúszda és különféle játékok is megtalálható,külön játékszobák és hatalmas füves terület. Negatívumként el kell mondanom hogy nagyon hiányzik a kinti medencék mellől az árnyékos hely,a legmelegebb időpontban nem is volt kint a medencékben senki,ezen változtassanak,ha más nem napernyőkkel és ültessenek sok fát,majd megnőnek.
Hécz Imelda - 2014. szeptember 16. kedd
Nagyon jól éreztük magunkat a férjemmel, legközelebb a gyerekekkel jövünk!
- 2014. augusztus 12. kedd
Éjszakai motor illetve autó versenyzés a parkolóban zavarta a nyugalmat. A hotel szoba kiváló felszereltségű volt, Gyógyfürdő tiszta napozóágyak ingyen kora reggeltől estig bármikor igénybe lehetett venni.
Kisgyerekes család - 2014. augusztus 07. csütörtök
Mindennel meg voltunk elégedve, valószínűleg visszatérünk még.
Lovász Magdolna - 2014. augusztus 05. kedd
Csodás hétvégét töltöttünk a Jufa Vulkán Fürdő Resortban Celldömölkön,csak ajánlani tudom minden kedves pihenni vágyóknak,mert rendkívüli kiszolgálásban volt részünk!Modern,tiszta,és minden igényt kielégítő a szállás,a személyzet nagyon kedves,és segítőkész,az ételek nagyon finomak,bőséges svédasztalos reggeli és vacsora van! Erre van szükségünk ahhoz hogy egy pihentető nyaraláson jól érezzük magunkat! Nagyon köszönöm a kellemes hétvégét, teljes mértékben elégedett voltam!
Olvass további véleményeket a szálláshelyről!
