A wellness reszleg és a szoba kényelme minden igényemet kielégítette. Tetszett a Festetics kastély. Láttuk még a Hintó kiállítast, a Vadászati kiállítást és sétáltunk a parkban.
A wellness reszleg és a szoba kényelme minden igényemet kielégítette. Tetszett a Festetics kastély. Láttuk még a Hintó kiállítast, a Vadászati kiállítást és sétáltunk a parkban.
5
Ennyire tetszett
5
Személyzet
5
Tisztaság
4
Ár / érték arány
5
Kényelem (szoba)
5
Szolgáltatások
4
Elhelyezkedés
4.7
rendkívüli
Csaba 2026. június
Fiatal pár6 éjszaka Deluxe szoba
Általánosságban a környezettel a szállással ellátással meg voltam elégedve ami talán kicsit hiányzott az a minőség. A fürdőszoba némi felújításra szorul. De ezt leszámolva minden rendbe volt. Szívesen mennék oda legközelebb is. Szép hely Keszthely ! Csak ajánlani tudom
Általánosságban a környezettel a szállással ellátással meg voltam elégedve ami talán kicsit hiányzott az a minőség. A fürdőszoba némi felújításra szorul. De ezt leszámolva minden rendbe volt. Szívesen mennék oda legközelebb is. Szép hely Keszthely ! Csak ajánlani tudom
3
Ennyire tetszett
4
Személyzet
3
Tisztaság
4
Ár / érték arány
3
Kényelem (szoba)
3
Szolgáltatások
3
Étkezés
3
Elhelyezkedés
3.3
átlagos
Adrienn 2026. június
Egyéni utazó2 éjszaka Deluxe szoba
Kedves volt a személyzet,és tiszta volt a szoba,kellemes volt a jakuzzi,a Balaton part elérhető közelségben. Elégedetten távoztunk
Kedves volt a személyzet,és tiszta volt a szoba,kellemes volt a jakuzzi,a Balaton part elérhető közelségben. Elégedetten távoztunk
5
Ennyire tetszett
5
Személyzet
5
Tisztaság
5
Ár / érték arány
5
Kényelem (szoba)
5
Szolgáltatások
5
Étkezés
5
Elhelyezkedés
5
rendkívüli
Seres Ilona 2026. április
Baráti társaságok3 éjszaka Deluxe szoba
A személyzet nagyon kedves volt. A tisztasági meg voltam legedve.Valamint a félpanziós ellátással is nagyon meg voltunk elégedve. Amit vártunk kiváló volt.Máskor is szívesen mennénk vissza.Ajánlanank bárkinek.Köszönünk mindent.
A személyzet nagyon kedves volt. A tisztasági meg voltam legedve.Valamint a félpanziós ellátással is nagyon meg voltunk elégedve. Amit vártunk kiváló volt.Máskor is szívesen mennénk vissza.Ajánlanank bárkinek.Köszönünk mindent.
5
Ennyire tetszett
5
Személyzet
5
Tisztaság
5
Ár / érték arány
5
Kényelem (szoba)
5
Szolgáltatások
5
Étkezés
5
Elhelyezkedés
5
rendkívüli
Éva 2026. április
Idősebb pár2 éjszaka Deluxe szoba
Sajnos a szálloda nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket ami a wellness szolgáltatást illeti. Korán, már 18 órakor lezártak minden elektromos szolgáltatást, tehát a jakuzzi vize határozottan hideg volt és már nem működött. Miután 15 óra előtt akkor sem engedték át a szobát amikor az már ki volt takarítva (ez biztosan elkszült, mert szinte egyedül lézengtünk az épületben) így aznap már nem tudtu... Teljes vélemény >>
Sajnos a szálloda nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket ami a wellness szolgáltatást illeti. Korán, már 18 órakor lezártak minden elektromos szolgáltatást, tehát a jakuzzi vize határozottan hideg volt és már nem működött. Miután 15 óra előtt akkor sem engedték át a szobát amikor az már ki volt takarítva (ez biztosan elkszült, mert szinte egyedül lézengtünk az épületben) így aznap már nem tudtuk a wellnesst használni, pedig mi kifejezetten ezért utaztunk. Másnap a jakuzzi nem működött rendesen, egyszer beindult aztán többet nem és szemlyzet sem felügyelt, hogy segítsen.(egyszer ugyan feljött valaki hogy tájékoztasson, de mivel probléma adódott, már nem tudtunk kivel kommunikálni mert házi telefon sem volt a részlegben) A szobában kevés törölköző volt bekészítve, vagy törölköző volt vagy kilépő a tushoz, kettő már nem. Egyszóval ey 4 csillagos szállodától nem ezt vártuk. Wellcome drinket is csak másnap reggel kaptuk meg, ugyanis délután a bár már nem működött. A személyzetegy recepciós kivtelvel udvarias s kedves volt
3
Ennyire tetszett
4
Személyzet
5
Tisztaság
2
Ár / érték arány
4
Kényelem (szoba)
3
Szolgáltatások
3
Étkezés
4
Elhelyezkedés
3.5
jó
Csaba 2026. április
Egyéni utazó3 éjszaka Deluxe szoba
Csalódás
Az oldalon látható képek nem tükrözik a valóságot valamint a leírtak sem egyeznek a helyszínen tapasztaltakkal.A 4 csillagos besorolás túlzás!A wc kefe kritikán aluli !A wellness részlegen sokat kellet várni a Jakuzzi működésére 1perc 45másodperc működés után 30 perc szünet.Ezt a velünk ott tartózkodók is nehezményezték. Az étkezőben a kávégép automata nagyon nehezen működött.A parkolás 2000 Ft h... Teljes vélemény >>
Az oldalon látható képek nem tükrözik a valóságot valamint a leírtak sem egyeznek a helyszínen tapasztaltakkal.A 4 csillagos besorolás túlzás!A wc kefe kritikán aluli !A wellness részlegen sokat kellet várni a Jakuzzi működésére 1perc 45másodperc működés után 30 perc szünet.Ezt a velünk ott tartózkodók is nehezményezték. Az étkezőben a kávégép automata nagyon nehezen működött.A parkolás 2000 Ft helyett 2500 Ft (nem az 500 Ft hanem a változtatás furcsa) .A személyzet kedves volt, az ágy kényelmes maga a szoba megfelelő.
2
Ennyire tetszett
3
Személyzet
3
Tisztaság
3
Ár / érték arány
4
Kényelem (szoba)
2
Szolgáltatások
4
Étkezés
4
Elhelyezkedés
3.1
átlagos
Fiatal pár 2026. március
Fiatal pár2 éjszaka Deluxe szoba
Nagyon kényelmes az ágy. Szép a szoba. Böséges a reggeli. Jó elhelyezkedésü a szállás, közel van a part pár perc sétára. Sok társasjáték van, lehet biliárdozni.
Nagyon kényelmes az ágy. Szép a szoba. Böséges a reggeli. Jó elhelyezkedésü a szállás, közel van a part pár perc sétára. Sok társasjáték van, lehet biliárdozni.
5
Ennyire tetszett
5
Személyzet
5
Tisztaság
5
Ár / érték arány
5
Kényelem (szoba)
4
Szolgáltatások
4
Étkezés
5
Elhelyezkedés
4.8
rendkívüli
Zsuzsa 2026. február
Baráti társaságok2 éjszaka Deluxe szoba
A személyzet kedves, segítőkész. A szoba két embernek tágas, a fürdőszoba kicsit szűkös. A zuhanyfej cserére szorul. A wellnessben a jakuzzi nagyon kellemes volt. A szobák közelsége miatt a szomszéd szoba zaja, az ajtócsapkodás nagyon zavaró volt. A reggeli étkezés bőséges és finom volt. A vízforralót hiányoltam a szobából. A hotel jól frekventált helyen van, gyalogosan is könnyen megközelíthető... Teljes vélemény >>
A személyzet kedves, segítőkész. A szoba két embernek tágas, a fürdőszoba kicsit szűkös. A zuhanyfej cserére szorul. A wellnessben a jakuzzi nagyon kellemes volt. A szobák közelsége miatt a szomszéd szoba zaja, az ajtócsapkodás nagyon zavaró volt. A reggeli étkezés bőséges és finom volt. A vízforralót hiányoltam a szobából. A hotel jól frekventált helyen van, gyalogosan is könnyen megközelíthető a vasútállomás és a fő tér, a kastély.
5
Ennyire tetszett
5
Személyzet
5
Tisztaság
5
Ár / érték arány
5
Kényelem (szoba)
5
Szolgáltatások
5
Étkezés
5
Elhelyezkedés
5
rendkívüli
Zsuzsanna 2026. február
Idősebb pár2 éjszaka Deluxe szoba
Remek hétvége a Hotel Kristály-ban!
Tetszett az egész hotel és a személyzet is kedves és nagyon segítőkész volt! Amit kiemelnék még, az hogy van lift szuper jó! A szoba esztétikus, modern! A reggeli is bőséges, változatos és finom volt! Viszont van egy-két dolog amit megemlítenék negatívumként. Sajnos két egyszemélyes ágy volt összetolva, ez nem túl jó...! Úgy gondolom pároknak franciaágy ideálisabb lenne...! Viszont a mattac k... Teljes vélemény >>
Tetszett az egész hotel és a személyzet is kedves és nagyon segítőkész volt! Amit kiemelnék még, az hogy van lift szuper jó! A szoba esztétikus, modern! A reggeli is bőséges, változatos és finom volt! Viszont van egy-két dolog amit megemlítenék negatívumként. Sajnos két egyszemélyes ágy volt összetolva, ez nem túl jó...! Úgy gondolom pároknak franciaágy ideálisabb lenne...! Viszont a mattac kényelme: 5*! A zuhanyfejből sajnos vékony sugárban, de folyt a víz, ott ahol nem kellett volna, így a víznyomást is lecsökkentve... Hirtelen ennyi ami eszembe jutott. Viszont összességében elégedettek voltunk!
4
Ennyire tetszett
5
Személyzet
4
Tisztaság
4
Ár / érték arány
5
Kényelem (szoba)
5
Szolgáltatások
5
Étkezés
4
Elhelyezkedés
4.5
kiváló
Fiatal pár 2026. január
Fiatal pár2 éjszaka Deluxe szoba
Egy nagy csalódás
A szoba nagyon kicsi volt ahhoz képest,hogy de lux szoba volt,lepedö nem volt kicserélve,fürdököntös a recepcion kellett kölcsönözni,a jakuzzi piszkos volt, a szaunába fürdölepedök nem voltak. A üdvözlö italt sem kaptuk meg. Ahhoz képest amit befizettünk,nem nagyon kaptunk érte semmit. Nem ajánlom.a hotel nem ér 4 csillagot.
A szoba nagyon kicsi volt ahhoz képest,hogy de lux szoba volt,lepedö nem volt kicserélve,fürdököntös a recepcion kellett kölcsönözni,a jakuzzi piszkos volt, a szaunába fürdölepedök nem voltak. A üdvözlö italt sem kaptuk meg. Ahhoz képest amit befizettünk,nem nagyon kaptunk érte semmit. Nem ajánlom.a hotel nem ér 4 csillagot.
1
Ennyire tetszett
3
Személyzet
1
Tisztaság
1
Ár / érték arány
1
Kényelem (szoba)
1
Szolgáltatások
1
Étkezés
3
Elhelyezkedés
1.5
gyenge
Tibor 2026. január
Egyéni utazó2 éjszaka Deluxe szoba
A személyzet kiváló! A lift kicsi! A fürdőben nem volt fűtés!! A padló hideg! Az ételek jók voltak!
A személyzet kiváló! A lift kicsi! A fürdőben nem volt fűtés!! A padló hideg! Az ételek jók voltak!
3
Ennyire tetszett
5
Személyzet
4
Tisztaság
4
Ár / érték arány
3
Kényelem (szoba)
3
Szolgáltatások
4
Étkezés
4
Elhelyezkedés
3.8
jó
Dr.Tatàrnè Vas Anna 2026. január
Idősebb pár2 éjszaka Deluxe szoba
Keszthelyi Szilveszterünk 😍
Közvetlen,vidàm, mosolygós vendéglàtàsban volt részünk.Egy olyan helyen pihenhettünk, ahol valóban lesték minden kívànsàgunk. Az eltöltött idő alatt többször is ràkérdeztek,hogyan érezzük magunkat. A bàr hangulata annyira a mi vilàgunk volt! 😍 A konyhai kínàlat vàlasztékos volt,a felszolgàlt étel ízléses,ízletes,bőséges. A dolgozók mos... Teljes vélemény >>
Közvetlen,vidàm, mosolygós vendéglàtàsban volt részünk.Egy olyan helyen pihenhettünk, ahol valóban lesték minden kívànsàgunk. Az eltöltött idő alatt többször is ràkérdeztek,hogyan érezzük magunkat. A bàr hangulata annyira a mi vilàgunk volt! 😍 A konyhai kínàlat vàlasztékos volt,a felszolgàlt étel ízléses,ízletes,bőséges. A dolgozók mosolya,kedvessége csak fokozta ezt a hatàst . Köszönjük!😍💗😍💗😍🤩🤩
Kérdés-válasz formában segítünk megérteni, hogyan működnek a Szállásvadászon megjelenő értékelések.
Mi a célja a Szállásvadászon megjelenő értékeléseknek?
Azt szeretnénk, hogy ne csak a szálláshelyek által közzétett információkból, hanem korábbi vendégek véleménye és tapasztalatai alapján is tájékozódhass. Ezáltal is segíteni szeretnék választásod és hozzájárulni ahhoz, hogy körültekintő és megfontolt döntést hozhass pihenésed lefoglalásakor.
Ki és hogyan írhat szállásértékelést? Miért hitelesek az itt olvasható vélemények?
Csak akkor írhatsz a Szállásvadászon megjelenő értékelést, ha az oldalunkon foglaltak szállást a Kristály Hotel szálláshelyre és igazoltan meg is szálltak ott. Elutazás után egy kérdőívet küldünk e-mailben, melyen pontozhatod a szálláshely szolgáltatásait és részletesen is kifejtheted véleményed.
Mikor és meddig írhatom meg a véleményem?
Elutazásod után 1 nappal már lehetőséged van értékelni. Azt javasoljuk és kérjük, hogy tedd ezt meg minél előbb. Idővel azonban az emlékek halványulnak, ezért úgy döntöttünk, hogy legkésőbb az utazásod követő 120. nap töltheted ki a kérdőívet. Nem kell aggódnod, ha közeleg a határidő és még nem értékeltél, e-mailben figyelmeztetni fogunk.
Válaszolhat a szálláshely az értékelésemre?
Igen. Ahogy neked megadjuk a lehetőséget, hogy kifejtsd tapasztalataid és elmondhasd, hogy telt az utazásod, úgy a szálláshelynek is lehetősége van, hogy reagáljon az általad leírtakra. Ennek is van időbeli korlátja, az érékelés közzétételét követő 120 nap áll a rendelkezésükre.
Mennyi idő múlva kerül ki az értékelés az oldalra?
Kollégaink minden értékelést elolvasnak és jóváhagynak. 7 napnyi időt kérünk erre, de leggyakrabban már három nap is elegendő, hogy megnézhesd, hogy jelenik meg oldalunkon véleményed.
Biztosan meg fog jelenni az értékelésem a Szállásvadászon?
Szinte biztos, hogy igen. Nagyon kivételes esetben előfordul, hogy nem jelenítünk meg egy véleményt. Példa lehet erre, ha az értékelésben durva, sértő nyelvezetet használtál, politikai, etnikai, vallási vagy szexuális vonatkozású megjegyzést tettél vagy mások jogait sértő tartalmat próbáltál közzétenni. Lekerülhet értékelésed a szálláshely kérésére is, amennyiben tényszerűen/igazoltan cáfolni tudják az általad leírtakat. Fontos tudnod, hogy a leadott értékelések több mint 99,6%-a kikerül és kinn marad az oldalon, 1000 véleményenként tehát csak kevesebb, mint 4 darabot érintenek a korlátozások, és ez teljesen független attól, hogy az adott vélemény pozitív vagy negatív a szálláshelyre nézve.
Módosíthatja a Szállásvadász az értékelésem, pontozásom?
Igen, fenntartjuk a jogot a szöveges értékelés módosításra. Erre nagyon kivételes esetben kerülhet sor, csak akkor, ha a szöveges értékelés kis része nem alkalmas a közzétételre, többi része azonban igen. Teljes nevén neveztél például egy szállodában dolgozó személyt, akinek személyiségi jogát sértené, ha változtatás nélkül jelenítenénk meg írásod. Fontos tudnod azonban, hogy ha módosítunk egy értékelést, az semmi esetre sem érinti mondanivalód lényegi részét. Helyesírási hibákat nem javítunk ki. Pontozásod semmilyen körülmények közt nem módosítjuk.
Hogyan számoljuk ki értékelésed és a szálláshelyek pontszámát?
8 faktort tudsz pontozni egy 5 fokozatú skálán. Ezek a következők:
Ennyire tetszett általában
Személyzet
Tisztaság
Ár-érték arány
Kényelem
Szolgáltatások
Étkezés
Elhelyezkedés
Valamennyi leadott pontszámodat átlagoljuk, ez lesz értékelésed átlagpontszáma. A faktorokra leadott pontszámaid külön is kijelezzük. Ha valamelyik faktort nem értékeled, azzal nem számolunk. 0 pontszám tehát nem adható, a legrosszabb értékelés az 1-es.
Egy szálláshely kijelzett pontértéke az egyedi értékelések átlagpontszámainak az átlaga. A faktorokra leadott pontokat külön is átlagoljuk és kijelezzük. Minden esetben 2 tizedesre kerekítünk.
Minden értékelés beleszámít a szálláshely kijelzett átlagba?
Egy szálláshely szolgáltatási színvonala idővel változhat, így a régen leadott értékelések már nem feltétlenül relevánsak. Ezeket az értékeléseket sem távolítjuk el, de a pontozásba csak az elmúlt 12 hónap értékelési számítanak bele. Szeretnénk ugyanakkor, hogy a kijelzett pontszám több vendég véleményén alapulna, így amennyiben egy szálláshelynek nincs legalább 10 értékelése az elmúlt 12 hónapban, úgy a legfrissebb 10 értékeléssel számolunk. A szálláshely véleményösszegző oldalán pontosan láthatod, hogy korábban hányan értékeltek, továbbá az aktuális pontszám hány értékelésen alapul.
Tudok név nélkül is értékelni, vagy csak a nevem vállalásával?
Az értékelés leadásánál választhatsz, hogy az oldalon kijelezzük-e teljes neved, csak keresztneved, vagy név nélkül jelenjen meg az értékelésed. Kizárólag a szálláshely számára értékelésed mellé kijelezzük rendelési számod, mely alapján be tudnak azonosítani, hogy esetleges reklamációd, panaszaid kivizsgálhassák és érdemben tudjanak válaszolni rá.
Rengeteg az értékelés, hogy igazodjak el?
Az eligazodáshoz a legnagyobb segítséget a pontszámok adják. Nézd meg az átlagpontszámot, a faktoronkénti pontszámokat, és rögtön elhelyezheted a szálláshelyet egy képzeletbeli rangsorban. De vannak más fogódzkodók is: ha gyermekkel utazol, biztosan jobban számítanak a korábbi családosok véleményei. Ha pároddal, akkor a kettesben utazóké. Te választhatod ki, hogy az összes véleményben böngészel vagy csak az előre definiált 7 csoport valamelyikében. A megjelenő értékeléseket sorrendezheted is legújabbak, legjobbak, legrosszabbak szerint, kiválaszthatod, ha csak a szöveges blokkal is rendelkező értékeléseket akarod látni, vagy az összeset.
A kérdőívben számos egyéb kérdésre is válaszoltam. Mi szükség ezekre?
A szálláshelyek pontozása kizárólag a 8 faktorra adott pontszámokon alapul. Az egyéb kérdéseknek több funkciójuk lehet. Ezek a következők:
1.Adategyeztetés. Példa erre: Hány éjszakát töltöttél a szállodában? Az erre a kérdésre adott válaszodból megtudhatjuk, ha tartózkodásod időtartama a foglaláshoz képest módosult. Ez megkönnyíti egyeztetésünket a szálláshellyel.
2. Minőségbiztosítás. Példa erre: Olyan volt a szálláshely, mint a képeken? Az ilyen típusú kérdésre adott válaszodból megtudhatjuk, ha egy szálláshely adatállománya elavult és frissítésre szorul.
3. Szolgáltatási színvonal felmérése. Példák erre: Finom volt a kávé a reggelinél? Milyen volt a WiFI? Az ilyen típusú kérdésekből felmérhetjük, mik a szálloda erősségei és gyengéi. A válaszokat összegezzük, és ha egy szálláshely valamiben kimagasló, azt kijelezzük az oldalon.
Melyik szobákkal a legelégedettebbek a Kristály Hotel korább vendégei?
Legjobb értékelést sorrendben a következő szobák kapták: Deluxe szoba.
Kiknek ajánljuk a Kristály Hotel szálláshelyet?
Korábbi vendégeink közül a kisgyerekes családok, a baráti társaságok, a nagygyerekes családok és az egyéni utazók érezték magukat a legjobban.
Kis türelmet kérek...
Sütiket használunk a jobb felhasználói élmény, elemzések és hirdetések megjelenítése érdekében. Az üzenet bezárásával vagy a böngészés folytatásával elfogadod a sütik használatát. Részletek >>