Hotel Imperial Gyógyszálló, Kiskőrös
Nyugodt pihenés és környezet

Az összefoglalót a Szállásvadász segítője, az AI Vadász írta.

A vendégek többsége úgy érkezik, hogy néhány csendes napra vágyik, és ezt itt valóban meg is kapja: a szállodát körülölelő szép, gondozott környezet már az első pillanatban megnyugtat. A parkosított udvaron átsétálva rögtön átjön a barátságos hangulat, ami jóleső felütése egy pihentető hétvége kezdetének. A város rendezett, tiszta utcái, a sok zöld és a rendezett terek tovább erősítik ezt a nyugodt benyomást, így már egy rövid séta is igazi kikapcsolódás.

A szobák kényelmes tartózkodást biztosítanak, amihez a csendes éjszakák és a nyugodt közeg is hozzájárul. Sokan kiemelik, hogy a hely ideális a feltöltődés szempontjából: el lehet engedni a hétköznapokat, és lassabb tempóban, ráérősen megélni a kikapcsolódás pillanatait. A gondozott kert és a parkosított udvar jó helyszín egy kávéhoz vagy olvasáshoz, a környék pedig sétára és rövid biciklis kiruccanásokra csábít.

A gyógyfürdő közelsége különösen jó kikapcsolódási lehetőség, hiszen a fürdőzés után könnyű visszalassulni a nyugodt szállodai környezetben. A vendégek beszámolói szerint a barátságos hangulat az egész tartózkodás alatt végigkísér, a személyzet kedvessége pedig tovább emeli a komfortérzetet. Röviden: aki csendes, pihentető hétvégére vágyik, ahol a szép és gondozott környezet, a rendezett város és a kényelmes tartózkodás együtt adnak igazi feltöltődést, itt jó helyen jár.

  • csendes, nyugodt
  • pihentető hétvége
  • kikapcsolódás
  • feltöltődés
  • szép, gondozott környezet
  • parkosított udvar
  • város rendezett
  • barátságos hangulat
  • kényelmes tartózkodás
  • jó kikapcsolódási lehetőség

Hotel Imperial Gyógyszálló, Kiskőrös >>

Nyugodt pihenés és környezet - kiválogattuk nektek a kapcsolódó véleményeket
Molnár Piroska
2026. március
Szép környezet. Könnyű megközelíthetőség. Udvarias személyzet. Bőséges választék. Finom ételek. Rend, tisztaság. Remek gyógyvíz. Kis sétával átjárhatóság a szálloda és a fürdő között. Korrekt árak Köszönjük szépen. Ha tehetjük, megyünk máskor is.
rendkívüli
5.00
Imréné
2026. március
A személyzet kedves, figyelmes a kiszolgálás. A konyha és az ételek is dicséretet érdemelnek, az ételek jó ízűek, bőséges . A nyugodt pihenés biztosított, jó megoldás a fürdőbe biztosított közvetlen átjárás. A wellness részleget nem használtuk. A takarításra kicsit nagyobb figyelmet kellene fordítani.
kiváló
4.62
László
2026. február
Tágas szoba,kényelmes ágy,rengeteg tv és rádió csatorna,jó meleg szobák,nagy tusoló kabin,elég nagy szekrények a ruháknak,az étteremben finomak a reggelik,valódi sió gyümölcsleveket adnak,a reggelihez.A félpanziós vacsorák is nagyon finomak voltak ,házias finom levesekkel. Az étlapról is rendeltünk,nagyon finomak voltak az ételek,hatalmasak az ad... Teljes vélemény >>
Tágas szoba,kényelmes ágy,rengeteg tv és rádió csatorna,jó meleg szobák,nagy tusoló kabin,elég nagy szekrények a ruháknak,az étteremben finomak a reggelik,valódi sió gyümölcsleveket adnak,a reggelihez.A félpanziós vacsorák is nagyon finomak voltak ,házias finom levesekkel. Az étlapról is rendeltünk,nagyon finomak voltak az ételek,hatalmasak az adagok.Közvetlen átjárás a fürdőbe,fürdőköntös törölközö bekészítve a szobába. Amin változtatnék,a szobában nagyon pici a hűtő,jó volna egy kicsit nagyobb.
rendkívüli
4.88
Anikó
2026. február
Ár/érték arányban nagyon rendben van, nyugodt és kellemes kis szálloda. A menüválasztásos vacsora kicsit szegényes (sok köret, kevés hús), ám de jó ízű volt.
kiváló
4.62
Marianna
2025. december
A fűrdő megközelítése nem az ajálat szerinti ezt közölni kellene előre. Ettől eltekintve nagyon kellemes hétvégét töltöttünk a szállodában. Az étteremben a kiszolgálás jó, az ételek ízletesek és bőségesek.
remek
4.00
László
2025. november
Kedves, udvarias személyzet.Tiszta, hangulatos, meleg szoba, kényelmes ágyakkal.Az étteremben egy kicsit hideg volt minden alkalommal.A reggeli mindhárom nap ugyanaz volt.A menüválasztásos vacsora mindig finom volt, mennyiségre is elegendő.A fürdőbe való átjáráskor igyekezni kellett a hideg miatt. A gyógyvizes medencék nagyon jók 36-38 fokos hőmérséklettel.
remek
4.12
Tünde
2025. november
... a szállóhoz. De az étel finom a szakács jól főz a strandon nagy adag gyönyörű tálalás De meghatározott időben kell menni mert a menü hamar elfogy és alacart is csak max 7 ig van. Szóval ez a hely tényleg annak jó aki nem akar este társasággal összeülni enni inni kimozdulni csak pihenni Tomegkozlekedes nincs gyalog kell menni ha beakar valaki menni a városba .Teljes vélemény >>
A szoba kényelmes volt de száritani ezt sok vizes cuccot törölköző köntös fürdőruha esélytelen. Legalábbis senki nem.hozta a tudtunkra.hogy lenne lehetőség Este 7 után se inni se enni nem lehet a szállodában sem vagy a környéken semmi sincs. Jó tudni hogy van egy pizzázó aki házhoz hoz a szállodába ha enne akarsz valamit este. a szállodában wellnes részlegen a medence évek óta nem üzemel .a közvetlen átjárás azt jelenti hogy a hidegben vizesen a strandon keresztül kell menni a medencéhez a szállóhoz. De az étel finom a szakács jól főz a strandon nagy adag gyönyörű tálalás De meghatározott időben kell menni mert a menü hamar elfogy és alacart is csak max 7 ig van. Szóval ez a hely tényleg annak jó aki nem akar este társasággal összeülni enni inni kimozdulni csak pihenni Tomegkozlekedes nincs gyalog kell menni ha beakar valaki menni a városba .
átlagos
3.43
Péter
2025. november
Két éjszakára foglaltam a szallast, kellemes napokat töltöttünk el, az étteremben rendkívül kedvesek voltak ,készséggel álltak a rendelkezésünkre ,az idő remek volt a termálfürdő kiváló, valószínűleg vissza térünk köszi szépen
kiemelkedő
4.38
Adrienn
2025. május
A szállással teljesen megvoltunk elégedve.A tisztaságára nem találtunk semmilyen kifogást.Egyedül ami zavaró és ezen valahogy javítani kellene,az a wc-lefolyása.Nem vitte le rendesen a víz. Az étteremben a személyzet nagyon kedves,udvarias és segítőkész volt. Összességében egy remek hétvégét töltöttünk ott!
kiváló
4.62
Stranszky Jánosné
2025. május
Mindennel nagyon elégedettek voltunk ,patyolat tisztaság ,udvarias személyzet ,félpanziós ellátással az ételek íze ,mennyisége kifogástalan volt .Az étterem személyzete rendkívül barátságos ,szolgálat kész .Ebédelni is a szállodában ebédeltünk.Mind a menü , mind az alacarte ételek íze ,és mennyisége is rendkívül jó ,házias volt. Egyedüli kifogás ,h... Teljes vélemény >>
Mindennel nagyon elégedettek voltunk ,patyolat tisztaság ,udvarias személyzet ,félpanziós ellátással az ételek íze ,mennyisége kifogástalan volt .Az étterem személyzete rendkívül barátságos ,szolgálat kész .Ebédelni is a szállodában ebédeltünk.Mind a menü , mind az alacarte ételek íze ,és mennyisége is rendkívül jó ,házias volt. Egyedüli kifogás ,hogy nincs lehetőség a fürdőruhák ,törölközők szárítására. .Hűvös időben ,erkély nélküli szobában nem komfortos .Nekünk volt elegendő fürdőruhánk ,így nem volt gond ,de aki kevesebbel érkezik ,annak problémát jelent .
rendkívüli
4.88
Lajos
2025. május
Nagyon tetszett a gyógyvíz igen erős hatása van. Kellemesen telt az idő a szauna részlegen. Jobb lehetne a szolgáltatás ha volna infraszauna is a strandon. A szállodában és az étteremben nagyon kedves volt a személyzet. A tisztasággal meg voltunk elégedve. Csendes nyugodt hely ,gyógyulásra tökéletes.
remek
4.12
Zsóka
2025. április
A személyzet,különösen az étteremben nagyon kedvesek,barátságosak voltak.Nekik külön köszönet mindenért.Régen találkoztam ilyen Kedves emberekkel.A város és környéke is nagyon szép,rendezett.Biztos,hogy fogunk még oda menni.
rendkívüli
5.00
Fiatal pár
2025. március
A régebbi vélemények és fotók alapján nem volt túl sok elvárásunk a hellyel kapcsolatban, de minden elképzeléseinket felülmúlta! Tiszta, igényes szoba, bőséges svédasztalos reggeli és kiváló vacsora, valamint a fürdő közelsége öt csillagos élménnyé tette ezt a két és fél napot.
rendkívüli
5.00
István
2025. február
Néhány jelző: tisztaság, kedvesség, kényelem. Nem a szálloda hibája, hanem az emberé, aki minősíthetetlen, és este 11h-kor még ordíttatja tv-t, vagy csapkodja az ajtót. A falak elég vékonyak, de ez sajnos mindenütt így van.
rendkívüli
5.00
Károly
2024. október
Kellemes hétvégét töltöttünk el itt. Nagy szívfájdalom, hogy a saját Wellness részleg nem üzemel...ezért azt nem is tudtam értékelni. Szerencsére a termálfürdő üzemel.
remek
4.00
Diána
2024. október
Kedves személyzet, a szálloda wellnesse (szauna, sószoba, pihenő) nagyon jó, közvetlen átjárás a fürdőbe, kényelmes, tágas szoba. Finom reggeli, vacsora, saját parkoló. Az kár, hogy a szálloda saját medencéi nem üzemelnek, mert rosszabb időben jobb lenne a szállodában használni ezeket.
kiváló
4.50
Lászlóné
2024. szeptember
...z ellátás (reggelit kértünk) kiváló volt. Minden nap igénybe vettük a szaunát, melyet a recepción készséggel rendelkezésünkre bocsátották. Igénybe vettük a kerékpárhasználatát is, tökéletes volt. Összességében minden: tiszta szoba, ellátás, fürdési lehetőség, stb. maximálisan megfelelő volt. Reméljük még lehetőségünk lesz újra elmenni, nagyon meg voltunk elégedve. Teljes vélemény >>
Rendkívül kedvesek voltak a recepción, minden kérésünket azonnal teljesítették. Az ellátás (reggelit kértünk) kiváló volt. Minden nap igénybe vettük a szaunát, melyet a recepción készséggel rendelkezésünkre bocsátották. Igénybe vettük a kerékpárhasználatát is, tökéletes volt. Összességében minden: tiszta szoba, ellátás, fürdési lehetőség, stb. maximálisan megfelelő volt. Reméljük még lehetőségünk lesz újra elmenni, nagyon meg voltunk elégedve.
rendkívüli
5.00
Idősebb pár
2024. augusztus
A szállás megfelelő, tiszta a személyzet kedves. Félpanziós ellátást kértünk, amiből a reggelivel semmi gond nem volt, de a vacsora menű választásos volt. Az adag kicsi, egyhangú. A személyzet nem közli, csak ha rákérdez az ember, hogy van más köret is, mint a sültkrumpli. Az étterem tele volt legyekkel, a pincér hölgyek nagyon barátságtalan.
kiváló
4.62
Idősebb pár
2024. június
Nyugodt, tiszta, megfelelő ellátás.
rendkívüli
4.88
Kurucz Lászlóné
2024. június
Ár/érték arányban kellemes négy napot töltöttünk el a szállodában. Kedves volt a személyzet a recepción is és az étteremben is. Közel van a fürdő, csak át kell sétálni, így mindennap tudtunk fürödni. Gyalog voltunk, de fél órán belül minden nevezetességhez eljutottunk. Ami nem tetszett: sajnos a férjem laktózérzékeny, de nem volt laktózmentes tej... Teljes vélemény >>
Ár/érték arányban kellemes négy napot töltöttünk el a szállodában. Kedves volt a személyzet a recepción is és az étteremben is. Közel van a fürdő, csak át kell sétálni, így mindennap tudtunk fürödni. Gyalog voltunk, de fél órán belül minden nevezetességhez eljutottunk. Ami nem tetszett: sajnos a férjem laktózérzékeny, de nem volt laktózmentes tej. A svédasztalos reggelinél a felvágottak nem voltak frissek. A párna nem volt kényelmes. És valamiért az utca zaját nagyon felhangosítja a fal, így olyan, mintha egy repülőtér mellett lennénk. Míg a nappalok remekül teltek, az éjszakai pihenés nem volt teljes.
kiváló
4.62
Márta
2024. május
Nagyon kedves személyzet. Szép, tiszta környezet. A szobában jó lett volna szőnyeg az ágyak előtt, alacsonyabb ágyak. Pozitívum, hogy állatbarát szálloda, de a kisállat a szállásdíjért semmit sem kap (pl. itatók kihelyezése). Az ebédlőben kifogástalan kiszolgálás, de műanyag az abrosz. A 2 féle meleg vacsora választék kevés. Nincs lehetőség a ... Teljes vélemény >>
Nagyon kedves személyzet. Szép, tiszta környezet. A szobában jó lett volna szőnyeg az ágyak előtt, alacsonyabb ágyak. Pozitívum, hogy állatbarát szálloda, de a kisállat a szállásdíjért semmit sem kap (pl. itatók kihelyezése). Az ebédlőben kifogástalan kiszolgálás, de műanyag az abrosz. A 2 féle meleg vacsora választék kevés. Nincs lehetőség a cukorbeteg vagy ételallergiás betegek kiszolgálására. Sajnáltam, hogy a gyógyfürdő területén még nem voltak kitéve a napozóágyak.
3.75
József
2024. április
Alapvetően nyugodt és pihenéssel teli volt, jól éreztük magunkat, nagyin barátságos a hely. Amit még is negatívumként elmondhatok, zárva volt a szálloda saját wellness részlege, a medence leengedve állítólag a kovid kezdete óta de a hirdetésekben ezt nem említik.Talán kárpótolt a thermal fürdő ami a szálloda mellett van.
kiemelkedő
4.25
Istvánné
2024. április
Már nem először jártunk ott.Őszinte szívélyes ,segítőkész fogadtatásban volt részünk.Tiszta kényelmes szoba ,reggeli bőséges választási lehetőség,vacsora finom volt .Nagyon szívesen elmegyünk máskor is ,barátainkat is invitáljuk.Gratulálunk a szervezőknek. Tisztelettel:Sárkányék
rendkívüli
5.00
Zsuzsanna
2024. április
Tetszett: tisztaság, személyzet mosolygossaga, figyelme. A termál víz összetétele. Kevésbé tetszett: étkezés választéka, napozó ágyért külön kellett fizetni.
kiváló
4.50
Pokorádi
2024. április
Tetszett a nagy zöld terület, a nyugodt - csendes környék, - az ételkínálat (reggeli-vacsora). Nem tetszett, hogy nem működött a szállodán belüli fürdő, - hogy a gyógymedencét az udvaron !! át lehetett megközelíteni (hideg szélben ).
kiemelkedő
4.25
Krisztina
2024. március
Kényelmes ágy, kellemes szoba /sajnos háztetőkre nézett és nem volt napos/ tisztaság. A wifi kiváló volt. A reggeli svéd asztalos, többféle fogással, de nem volt gyümölcs, és nagyon rossz minőségű volt a gépi kávé. Vacsorát nem kértünk, mert menüvalasztás volt. Sajnos, a wellness részleg egyáltalán nem működött, pedig egyébként remek az adottsága. ... Teljes vélemény >>
Kényelmes ágy, kellemes szoba /sajnos háztetőkre nézett és nem volt napos/ tisztaság. A wifi kiváló volt. A reggeli svéd asztalos, többféle fogással, de nem volt gyümölcs, és nagyon rossz minőségű volt a gépi kávé. Vacsorát nem kértünk, mert menüvalasztás volt. Sajnos, a wellness részleg egyáltalán nem működött, pedig egyébként remek az adottsága. A fürdőbe át lehetett menni, de nem fedett átjárón. Esőben, hidegben nem kellemes. Viszont a fürdő gyógyvize remek, első osztályú. Itt a szaunát nem használhattuk a kapott jegyünkkel.
remek
4.12
László
2024. március
Jó, hogy nem kellett fürdőköntöst vinnünk magunkkal, de azok minősége nem méltó a szállodához. Két rendezvényt is tartottak ott tartózkodásunk idején, de semmilyen zaj nem zavarta a pihenésünket. Ez nagyon nagy érték! Házias, ízletes volt a vacsora.
kiváló
4.50
István
2024. március
Csendes , nyugodt
rendkívüli
5.00
Katalin Ráksiné
2024. február
Kényelmes, tágas szoba, figyelmes, segítőkész személyzet. Külön dicséret az étterem szakácsának. Mindennel elégedettek voltunk. A fürdő remek élmény, pihentető kikapcsolódásban volt részünk. A Valentin napi vacsora emlékezetes marad számunkra.
rendkívüli
5.00
Ildikó
2024. január
Tetszett a személyzet kedvessége, a Hotel elhelyezkedése, a termál víz csodálatos volt.
remek
4.12
Hajdú András
2024. január
Szép a város, kedvesek a szállodai alkalmazottak. Az étkezés bőséges (talán túlontúl is!). Jó lenne, ha több tájékoztatást (lehetőséget) kapna a vendég a helyi programokról, rendezvényekről, vagy a környező településeken zajló eseményekről. A bérelhető kerékpárok műszaki állapota rossz. Kiskőrös sík település, vannak kerékpárutak. Jobb műszaki álla... Teljes vélemény >>
Szép a város, kedvesek a szállodai alkalmazottak. Az étkezés bőséges (talán túlontúl is!). Jó lenne, ha több tájékoztatást (lehetőséget) kapna a vendég a helyi programokról, rendezvényekről, vagy a környező településeken zajló eseményekről. A bérelhető kerékpárok műszaki állapota rossz. Kiskőrös sík település, vannak kerékpárutak. Jobb műszaki állapotban levő kerékpárokkal kiváló programokat lehetne megvalósítani. Az előzőektől függetlenül nagyon jól éreztük magunkat a szállodában, a városban.
rendkívüli
4.75
Czére János
2023. november
Tiszta szoba,kedves személyzet.A Termál étteremben , bőséges volt a svédasztalos reggeli és a menü választott vacsora.Kedves személyzet és gyors kiszolgálás.Ajánlom mindenkinek.Szeretnék megint visszatérni
rendkívüli
5.00
Péterné
2023. szeptember
Nekünk nagyon kellemes pihenés volt.Az étterem dolgozói nagyon kedvesek.A kínált ebéd finom ,kiadós.Mosolygós felszolgálók .Negatív : A nagyon lassú,gyenge WIFI .Remélem máskor is eljutunk a szállodába.
kiváló
4.62
Gabriella
2023. július
Igazából jó volt a szállás. Néhány dolog ami nem tetszett a legyek az étterembe, volt valami féle szag a szobába amit később meg szoktunk. Finom volt a vacsora. Jó lett volna ha müködik az élő zene esténként. Nagyon csendes kis hely.
átlagos
3.38
István
2023. július
Kényelmes, csendes, nyugodt gyógyszálló. Kedves fogadtatás. Nagyon jó a közvetlen kapcsolat a gyógyfürdővel. Ami hiányosság volt, azaz étkeztetés minősége, pl. hideg víz a vízforralóban. Tetszett a kerékpár használat lehetősége, a városközpont tisztasága, Petőfi szülőháza, emlékmúzeum, stb.
kiváló
4.62
Ildikó
2023. július
Az Imparial hotel maximális tisztasága megnyerő volt. Aki nyugalmat, csendes, pihenős napokat szeretne eltölteni, annak feltétlenül ajánlom. A strand, a fürdő közelsége is jól jött, ahová akár naponta többször is ki-be lehetett járni, az igények szerint. Az ellátás is megfelelő volt, bár a menüválasztásos mód nem a kedvencünk. Viszont finom, és el... Teljes vélemény >>
Az Imparial hotel maximális tisztasága megnyerő volt. Aki nyugalmat, csendes, pihenős napokat szeretne eltölteni, annak feltétlenül ajánlom. A strand, a fürdő közelsége is jól jött, ahová akár naponta többször is ki-be lehetett járni, az igények szerint. Az ellátás is megfelelő volt, bár a menüválasztásos mód nem a kedvencünk. Viszont finom, és elég volt még így is a vacsora. Legközelebb a várossal is jobban fogunk ismerkedni, az időnk most nem volt elég hozzá.
rendkívüli
4.75
Anett
2023. június
Környező kiránduláson és múzeumi lehetőségek vonzóak, a gyógyvíz szuper!
rendkívüli
5.00
Kerékgyártó László
2023. június
A szoba és elhelyezése igen kellemes volt, nagyon értékeltük a csendet és a jó levegőt. A Hotel előtti pihenő és parkoló nagyon tetszett. Külön kiemelném a kitűnő konyhát és személyzetét, valamint a ragyogó gyógyfürdőt !! AZ IMPERIAL HOTEL KEDVES HELY, EZÉRT JÖTTÜNK MOSTAN EL, A GYÓGYVÍZE NAGYON FINOM, ETTŐL LAZUL MINDEN IZOM, A SZEMÉLYZET NA... Teljes vélemény >>
A szoba és elhelyezése igen kellemes volt, nagyon értékeltük a csendet és a jó levegőt. A Hotel előtti pihenő és parkoló nagyon tetszett. Külön kiemelném a kitűnő konyhát és személyzetét, valamint a ragyogó gyógyfürdőt !! AZ IMPERIAL HOTEL KEDVES HELY, EZÉRT JÖTTÜNK MOSTAN EL, A GYÓGYVÍZE NAGYON FINOM, ETTŐL LAZUL MINDEN IZOM, A SZEMÉLYZET NAGYON RENDES, MINDENKIHEZ NAGYON KEDVES, JÖN MÉG IDE NÉMET, TÖRÖK, JÖVŐRE IS IDE JÖVÖK !
rendkívüli
4.75
László
2023. június
Az idő remek, a város barátságos, kerékpárutak nem zsúfoltak, a személyzet kiváló.
kiváló
4.50
Zoltán
2023. június
A 3 csillagos szálláshelyek közül, eddig ez volt számunkra a legjobb. A gyógyvíz hatása mellett, a személyzet, a konyha, és a nem tulzsúfolt környezet okozott kellemes meglepetést.
rendkívüli
4.88
Éva
2023. május
Kedves személyzet, finom ételek, kényelmes szoba, jó matrac és párnák az ágyban, hűtőszekrény. Közvetlen átjárás a városi gyógyfürdőbe, két különböző hőfokú gyógymedencével. A szabadtéri úszómedence sajnos nem üzemelt május elején. A fedett úszómedencében sokszor úszóedzések voltak. Jó volt még az ingyenes kerékpár használat.
rendkívüli
4.75
Baráti társaság
2023. május
Pár nap kikapcsolódásra, pihenésre tökéletes. Fura volt, hogy a Hotel szaunája használható, a wellness részleg április 15 után zárva. A Rónaszéki fürdőbe az átjárás biztosított, ami nagyon klassz, de ott a szauna már fizetős. A Hoteltől a város központja is messze van, viszont a városközpont rendezett, tiszta. A környéken nem sok a látnivaló.
3.88
Család nagyobb gyerekkel
2023. április
Kényelmes szobák, jó wellness, finom ételek, / az egyéni igényeket is figyelembe vették!!/ udvarias, segítőkész személyzet.
kiemelkedő
4.38
Kálmanné
2023. április
Kellemes hangulatú retró szálloda,kicsi de tiszta szobával.A meghírdetett ajándék ital be volt készítve a szobába, ami több szálláson ugyan hírdetve van,de elmarad.A wellness részlegen a tisztaságra lehetne nagyobb figyelmet forditani,de a gyógyvíz kiváló! Házias,finom ízű ételek.A környéken sok látnivaló van,kis távolságokra.Kiskőrös település tiszta,szépen parkosított.
kiváló
4.62
Annamária
2023. március
Három napot töltöttünk a szállodába a párommal. Szoba megfelelő volt, az ágy recsegett, de a matrac nagyon kényelmes volt. Az étteremmel volt problémánk. Nem volt laktózmentes vacsora, hiába szóltam kihozták vacsorára tejszínhabos gesztenyepürét.. Menű választásos vacsora nagyon ízletes volt csak kevés . Welness részleg és a víz nagyon jó volt ,csendben nyugalomban tudtunk pihenni.
átlagos
3.00
Erzsébet
2023. március
Tetszett s szoba, maga a szálloda, tiszta,személyzet kedves, termálvíz kitünő. A menűválasztás szegényes, az ízek jók, de nincs választék.
remek
4.12
Mária
2023. március
...voltunk az ételekkel. Ha elfogyott a svédasztal kínálat pár perc és ott volt a következő adag máris. A vacsora is kifogástalan volt. A szállás csendes, nyugodt környezetben található és pár perc sétával minden elérhető. Minden kiszolgáló személyzet kedves, barátságos, segítőkész. A gyógyvizek is fenomenálisak voltak, kellemes vízhőfokkal. Csak ajánl... Teljes vélemény >>
Nagyon elégedettek voltunk az ételekkel. Ha elfogyott a svédasztal kínálat pár perc és ott volt a következő adag máris. A vacsora is kifogástalan volt. A szállás csendes, nyugodt környezetben található és pár perc sétával minden elérhető. Minden kiszolgáló személyzet kedves, barátságos, segítőkész. A gyógyvizek is fenomenálisak voltak, kellemes vízhőfokkal. Csak ajánlani tudom bárkinek! Mindenképpen látogasson el Kiskőrösre és szálljon meg az Imperial Hotelben!
rendkívüli
5.00
György
2023. február
Nagyon tetszett a fűrdő a szauna az udvarias kiszolgálás mind a recepción a reggelinél és a vacsoránál ,nem volt amivel nem voltam elégedett bátran ajánlom mindenkinek
rendkívüli
5.00
Mészáros Bertalan
2022. november
A szállás várakozáson felüli volt. Igényesen berendezett, tiszta, tágas, kényelmes.Az ott dolgozók figyelmesek, udvariasak, kedvesek voltak.Az étteremben a kiszolgálás gördülékeny volt.Itt is kedvesek, udvariasak voltak.A környezet nyugodt, csendes, rendezett.Mindenkinek ajánlani tudjuk
rendkívüli
5.00
Éva
2022. november
Az ágyak nem voltak elég kényelmesek, nyikorogtak a forgolódásnál is.Amúgy kedves személyzet és csöndes pihenésre alkalmas szálloda.
remek
4.00
Idősebb pár
2022. október
Pihenés, sport, kultúra, nagyon jó gyógyvíz, kellemes környezetben eltöltött idő jellemezte. A hotelben kedves személyzet, tisztaság és kielégítő félpanziós ellátásban volt részünk. Legközelebb is szívesen mennénk.
rendkívüli
5.00
József
2022. szeptember
Hangulatos kisváros, kedves, segítőkész személyzet, sajnos a közelmúlt eseményei miatt, a hotel saját medencéi és wellness szolgáltatásai nem voltak teljesen elérhetőek. Ez inkább csak átmeneti időszak valószínűleg. Ízletes, házias konyha, Közvetlen átjárás a thermál fürdőbe, ahol nincs tömegnyomor! Nagyon jól éreztük magunkat!
rendkívüli
4.88
Idősebb pár
2022. augusztus
A szállás a várakozásunknak megfelelő, kényelmes, tiszta, csendes volt. A személyzet udvarias, segítőkész hozzáállása biztosította számunkra a nyugodt pihenést. Külön megköszönjük a távozás napján tanúsított rugalmasságukat ! A szálloda éttermében odafigyelő alkalmazottak biztosították a zavartalan reggeli étkezéseket. Teljes vélemény >>
A szállás a várakozásunknak megfelelő, kényelmes, tiszta, csendes volt. A személyzet udvarias, segítőkész hozzáállása biztosította számunkra a nyugodt pihenést. Külön megköszönjük a távozás napján tanúsított rugalmasságukat ! A szálloda éttermében odafigyelő alkalmazottak biztosították a zavartalan reggeli étkezéseket. A kínálat változatos, bőséges volt. A félpanzió keretében igényelt vacsorát a szállodától kissé távoli vendéglőben biztosították. A kiszolgálás megfelelő volt, azonban a kínálat itt eléggé egyhangúnak bizonyult.
kiváló
4.43
István
2022. augusztus
Csendes nyugodt környék.Családias hangulat .Friss alapanyagokból készült finom reggeli. A vacsora is nagyon ízletes volt, kár, hogy ilyen messze van az étterem. A termál fürdő kitűnő medencékkel rendelkezik, tiszta.
remek
4.12
Ildikó
2022. augusztus
Kellemes hétvége, nyugodt környezetben.
kiváló
4.62
Még több vendégvélemény ebben a témában >>
Olvass további véleményeket a szálláshelyről!

Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös kiemelt csomagajánlatai

A Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös ajánlata:
  • félpanziós ellátással
  • Kiskőrösi Rónaszéki Termálfürdő használattal
  • wellnessrészleg használattal
  • kerékpár használattal
  • parkolással
Érvényes: 2026.12.31-ig
78 900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval
A Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös ajánlata:
  • reggelis ellátással
  • Kiskőrösi Rónaszéki Termálfürdő használattal
  • wellnessrészleg használattal
  • kerékpár használattal
  • parkolással
Érvényes: 2026.06.01-ig
34 900 Ft / 2 fő / éjtől reggelivel
A Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös ajánlata:
  • félpanziós ellátással
  • masszázzsal
  • gyógytea és ásványvíz bekészítéssel
  • wellnessrészleg használattal
  • Kiskőrösi Rónaszéki Termálfürdő használattal
  • kerékpár használattal
  • parkolással
Érvényes: 2026.12.31-ig
92 900 Ft / 2 fő / 2 éjtől félpanzióval


Kis türelmet kérek...
Sütiket használunk a jobb felhasználói élmény, elemzések és hirdetések megjelenítése érdekében.
Az üzenet bezárásával vagy a böngészés folytatásával elfogadod a sütik használatát. Részletek >>
Élvezd exkluzív akcióinkat!
Név:
E-mail cím: 
Kérdésed van?
Hívj minket:
(+36-1) 457-8450

Itt is megtalálsz minket:
Facebook  Youtube  Instagram

Szerzői jog © 2004-2026 Hotelstart Kft. Minden jog fenntartva.